KORČOK: BLAHA JE ULTRAĽAVICOVÝ EXTRÉMISTA A ŠAŠO

Ivan Korčok: Považujem za prejav politického úpadku a hyenizmu, ak poslanec Národnej rady SR označí za podporu štátneho terorizmu našu slovenskú pomoc, ktorú poskytujeme bieloruským študentom, rodinám perzekvovaných osôb, alebo novinárom vystaveným represáliam režimu Alexandra Lukašenka.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 06.05.2021

Ivan Korčok na svojom facebookovom profile označil Ľuboša Blahu (Smer-SD) za nebezpečného politika a šaša, ktorého si netreba všímať. Ako uviedol dôležité je postaviť sa proti ultraľavicovému extrému, ktorým Blaha podľa neho je. Korčok hovorí o tom, že Ľuboš Blaha šíri konšpirácie o tom, že minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Korčok podporil údajný atentát na Alexandra Lukašenka. 

Príspevok uverejnil Ivan Korčok na svojom profile na Facebooku 6.mája 2021:

DÔRAZNE SA POSTAVME PROTI ULTRAĽAVICOVÉMU EXTRÉMU, KTORÝ REPREZENTUJE POSLANEC SMERU SD ĽUBOŠ BLAHA 

Konšpirácie poslanca Smeru-SD, že minister zahraničných vecí a európskych záležitosti SR Ivan Korčok podporil aktivity súvisiace s údajným atentátom na Alexandra Lukašenka, dokazujú, že v súboji politických extrémistov padajú akékoľvek zábrany. Považujem za prejav politického úpadku a hyenizmu, ak poslanec Národnej rady SR označí za podporu štátneho terorizmu našu slovenskú pomoc, ktorú poskytujeme bieloruským študentom, rodinám perzekvovaných osôb, alebo novinárom vystaveným represáliam režimu Alexandra Lukašenka.

Vyzývam politických predstaviteľov v Národnej rade SR, vrátane tých, ktorí sa hlásia k hodnotám európskej sociálnej demokracie, aby sa dôrazne dištancovali od poslanca Smeru-SD. Poslanec Blaha opäť raz prekročil všetky červené čiary v politickej komunikácii, kladiem však verejne otázku, či neexistujú aj právne mantinely, ktoré musia rešpektovať aj politici. Pán poslanec Blaha je nebezpečný politik, a preto nestačí nad ním mávnuť rukou, že to je šašo, ktorého si netreba všímať. Veci treba pomenovávať pravým menom.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.