KORČOK JE ZNEPOKOJENÝ RUSKOU ARMÁDOU PRI HRANICIACH UKRAJINY

Podľa ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka a európskych záležitostí liberála Ivana Korčoka Slovensko naďalej podporuje suverenitu a územnú integritu Ukrajiny.

Foto SITA
Dátum 06.04.2021

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok (nom. SaS) označil porušovanie prímeria a informácie o hromadení ruských jednotiek na ukrajinských hraniciach za znepokojujúce. Uviedol to vo svojom profile na na sociálnej a mikroblogovacej sieti. Napísal, že Slovensko naďalej podporuje suverenitu a územnú integritu Ukrajiny.

ČÍTAJTE TIEŽ: BELOUSOVOVÁ: NAĎOVO MINISTERSTVO OD ZAČIATKU ROKA UROBILO 128 VOJENSKÝCH PRESUNOV NA VÝCHOD

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.