KOTLEBA: JARČUŠKA PORUŠIL OPATRENIA, V ČERVENOM OKRESE SA ZABÁVAL BEZ RESPIRÁTORA!

VIDEO: Marian Kotleba: S celým Covid automatom a ich vymyslenými pravidlami si z nás robia dobrý deň! Priatelia, Slováci, rúška dole, hlavu hore! Pekný víkend! PS: Nedajte si podobnými kreatúrami z pandemickej komisie kaziť život.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 22.10.2021

Príspevok a video uverejnil na svojom Facebooku Marian Kotleba 22. októbra 2021:

Priatelia, pred malou chvíľou mi prišlo toto video. Vraj nikto nebude mať odvahu ho zverejniť. Má ísť o člena pandemickej komisie na zábave v hoteli Mikado v Nitre. Táto sa mala uskutočniť 15. októbra, kedy bol podľa tzv. Covid automatu okres Nitra červený. To znamená, v interiéri bolo povinné nosiť respirátor. Takže, priatelia, meno dotyčného môžete napísať do komentárov, ale podstatná je iná vec.

S celým Covid automatom a ich vymyslenými pravidlami si z nás robia dobrý deň! Priatelia, Slováci, rúška dole, hlavu hore! Pekný víkend! PS: Nedajte si podobnými kreatúrami z pandemickej komisie kaziť život.


(Poznámka redakcie: Video a príspevok je uverejnený bez úpravy, pričom redakcia Extra plus za správnosť nenesie žiadnu zodpovednosť).


Video nájdete nižšie ⬇⬇

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.