KOTLEBA: RADŠEJ BUDEM REBEL AKO OTROK!

VIDEO: Marian Kotleba, predseda Kotlebovci-ĽSNS: Kým ľudia budú voliť štandardných systémových politikov, nikdy sa nevymaníme z tohto otroctva. SNS hlasovala za pozvanie amerických vojakov na Slovensko. SNS opakovanie hlasovala za rozširovanie NATO, SNS hlasovala za nákup amerických stíhačiek. SNS nie je národná strana a na jej čele stojí tragéd Andrej Danko, ľudia predsa nemôžu voliť túto stranu, pretože s nemá nič spoločné s národnými hodnotami.

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 27.09.2023

Predseda strany Kotlebovci - Ľudová Strana Naše Slovensko Marian Kotleba tesne pred voľbami prijal pozvanie na diskusiu s redaktorkou Mimimi Šramovou. Venovali sa mnohým témam, ale aj politickým stranám s pronárodným programom. Líder strany sa rozhovoril nielen o strane Smer-SSD, ale aj o odídencoch z ich strany „Uhríkovcov“, ktorých nazýva zradcami, ktorí zmenili rétoriku. Marian Kotleba uviedol, že hnutie Republika vníma ako mediálny projekt, napojený na vojenskú tajnú službu a na adresu SNS sa vyjadril, že to nie je národná strana. „SNS hlasovala za pozvanie amerických vojakov na Slovensko. SNS opakovanie hlasovala za rozširovanie NATO, SNS hlasovala za nákup amerických stíhačiek. Toto nie je národná strana. Na čele SNS je tragéd Andrej Danko, ľudia predsa nemôžu voliť túto stranu, pretože s nemá nič spoločné s národnými hodnotami“, uviedol Marian Kotleba.

Predseda Kotlebovci-ĽSNS sa nevyhol ani témam migrácie, progresívnym ideológiám, EÚ a NATO, ako aj jeho stíhaniu, ale aj o vyšetrovacej komisii smrti generála Lučanského. V súvislosti s vyšetrovaním svojej osoby uviedol, že NAKA sa niekoľko mesiacov starala o osobný program. „Dnes máme potvrdené od Ústavného súdu SR, že nie sme extrémistická a fašistická strana, že dodržiavame zákony a ústavu“, hovorí šéf Kotlebovcov. Marián Kotleba uviedol, že ich strana nemá žiadne červené čiary, pretože s každým, kto to myslí so Slovenskom úprimne, že si želá zvrchované a suverénne Slovensko, ktoré nebude podriadené Bruselu si vie sadnúť za jeden rokovací stôl. Voči nikomu sa nevyhraňujeme, ale máme svoje hodnoty a zásady, ktoré budeme chrániť a nezradíme ich“, povedal líder Kotlebovcov.  

Podľa Mariana Kotlebu každý normálny človek na Slovensku si želá, aby tu nerozhodovali progresívci. „My nemusíme vládnuť, nám stačí Slovensko chrániť, tak ako to bolo vtedy, keď sme v NR SR zabránili prijatiu Obrannej zmluvy s USA. Naši poslanci vždy zahlasujú v parlamente za ľudí. Ku nám sa boja ľudia verejne pridať, boja sa, že prídu o zamestnanie. My sme slušní politici oproti tomu chlievu, čo sa tam dnes deje. Pročko si za rozbité vajcia na hlave môže sám, poznám ho len z parlamentu, kde sa správal ako jeden najarogantnejší poslanec a v NR SR vyvolával fyzickú konfrontáciu. Vždy v parlamente vyrýval. Toto je obraz slovenskej politiky a násilie je pre mňa prejav, že niekto stratil nervy. Čaputová nie je moja prezidentka. Globalisti ju oceňujú ako verného služobníka. Pevne stojí na strane globalistov, ukázala to najmä počas Covidu, pretože napriek porušovaniu práv občanov sa ich nikdy nezastala. Kým ľudia budú voliť štandardných systémových politikov, nikdy sa nevymaníme z tohto otroctva. Preto radšej budem rebel ako otrok. Cesta ustupovania vedie k zániku národa a rozpadu Slovenska“, uzavrel Marian Kotleba. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.