KOTLEBA UŽ PRED MESIACOM UPOZORŇOVAL NA NELEGÁLNU MIGRÁCIU, ŠTÁT HO IGNOROVAL

HLASOVANIE NR SR: Za návrh o prideľovaní „papierikov“ pre migrantov len dva dni pred demisiou vlády Smeru, SNS a Mosta-Híd hlasovalo za zo 122 prítomných 83 poslancov, z toho všetci zo Smeru – 49, SNS – 15 (vrátane Danka či Hrnka), Most-Híd – 14 (vrátane Bugára a Gábora Gála) a piati nezaradení (medzi nimi aj Marček, Šimkovičová, Jackuliak). Zdržali sa 14 poslanci za OĽANO a proti bolo iba desať poslancov ĽSNS. 

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 10.09.2023

Slovensko postihli hordy imigrantov, podozrivo mladých mužov, do jedného narodených 1. januára 2000 v Sýrii! Plní sa nimi už nielen juh, ale i ostatné časti Slovenska. Dostávajú „papiere“, s ktorými naozaj chcú ďalej na západ, alebo ostanú u nás? Šíria sa dokonca informácie, že sa sústreďujú vo výcvikovom tábore na Lešti, kde... naozaj sa pripravujú, aby boli vycvičení zasiahnuť? Na Ukrajine? Či u nás v súvislosti s voľbami? Ide o organizovanú inváziu nadržaných grázlov, o čom by svedčila Mikulcova objednávka tlačív z Holandska dávno pred inváziou. Isteže, v týchto otázkach je určitá miera domýšľavosti, teda „konšpirácie“. Aby sme ju ako-tak „odôvodnili“, pozrime sa na celú problematiku pozrieť, takpovediac, globálne: aký cieľ sleduje táto zrejme skutočná „pliaga“, „obšťastňovanie“ Európy novou kultúrou a novými jazykmi? Kde má svoj začiatok? 

PRVÁ GLOBÁLNA REVOLÚCIA

Všetko nasvedčuje, že to, čoho sme nielen svedkami, ale doslova súčasťou, je „záverečná hra“, ktorú odštartovali „múdri“, ale zlí muži v 60. rokoch minulého storočia v Rímskom klube. Ten založili 7. apríla 1968 Aurelio Paccei, spoluvlastník Fiata, ktorý napísal k tomu akúsi projektovú knihu Priepasť pod nami o kontrole pôrodnosti, Alexander King, spoluautor knihy Prvá globálna revolúcia z roku 1991 s mottom „najväčším nepriateľom ľudstva je človek“, a známy boháč David Rockefeller, aby riešili „dilemu elít“: údajné preľudnenie planéty. O dva roky začali títo boháči sponzorovať skupinu mladých vedcov „MIT“, ktorá pomocou vtedy najmodernejšieho počítača chcela a vyplašila všetkých na svete modelom a predpoveďou katastrofálnej budúcnosti ľudstva: ak sa nezníži počet obyvateľstva, svet zahynie na nedostatok potravín a surovín. V roku 1972 ponúkol Rímsky klub svetu štúdiu Medze rastu, a starší si zrejme pamätajú, že sa podľa nej do zhruba 40 rokov mali vyčerpať všetky svetové zásoby ropy – samozrejme, nevyčerpali sa. Lebo všetko je to založené na lžiach.  

A aké mali a majú riešenia? Najprv „dobrovoľné“: vzdelávanie a antikoncepcia, a následne, ak to ľudstvo „nepochopí“, zariadi to „príroda“: prostredníctvom mikróbov a vírusov. A ďalšie opatrenia na zavedenie „stropu populácie“? Masová sterilizácia, drogy, „lieky“, obmedzujúce zákony, likvidácia suverenít národných štátov – podpisovaním agend, od Agendy 21 po Agendu 2030, všeobecná migrácia – ktorá akoby už vrcholila, či ešte len sa rozbieha? A napokon likvidácia nadbytočných – chudobných na rôzny spôsob. Aj vojnami. O tvorcoch „agend“, podľa ktorých chcú riadiť svet prehnití, skorumpovaní psychopatickí prisluhovači tzv. elít, v podstate neľudských ľudí, teda neľudí, akoby posadnutých zlým duchom, hovoríme inde. 

AGENDA 2030

Teraz poďme domov. Na nás „spadla globalizačná klietka“ ešte pred vstupom do EÚ a NATO, a to už pri rozkradaní všetkého nášho bohatstva, strategických podnikov, bánk (všakže Miki a Mikloš, riadne ste na o.ebali), likvidácie potravinovej sebestačnosti, a tak ďalej. Pokiaľ ide o samotnú Európsku úniu, kam sme vhupli v roku 2004, keď sa nepodarilo prijať euroústava, lebo ju v roku 2005 odmietlo Francúzsko a Holandsko, Úniu od Európy národov k jednému európskemu štátu – k centrálnej európskej vláde, predsa len priblížil „klon“ euroústavy, Lisabonská zmluva. Tá nadobudla platnosť až 1. decembra 2009 len vďaka odporu vtedajšieho českého prezidenta Václava Klausa.

Už to, že medzi „strojcami“ aktuálnej Agendy 2030 sú aj boháči Bill Gates, šéf Microsoftu, či Ted Turner, zakladateľ CNN, hovorí o tom, že rozhodujúcu rolu pri presadzovaní Agendy 2030 hrá propaganda. Aj vďaka nej našinci nespájajú podporu LGBTI, klimatickej „krízy“ a ani migráciu s Agendou 2030, ku ktorej sa Slovensko už prihlásilo a poslušne sa hlási, a plní, čo od neho chcú. Vlastne ako členskému štátu EÚ nám nič iné ani neostáva. Potom je však kritika digitalizácie meny, klimatického teroru, sexualizácie na školách, atď., ale aj imigrácie, takpovediac „na vode“. A dostatočnú pozornosť naša verejnosť aj pod „nevplyvom“ médií vrátane tzv. verejnoprávnej dvojbodky, nevenuje ani aktuálne prebiehajúcim procesom schvaľovania tzv. pandemickej zmluvy WHO. Najlepšie by bolo z WHO vystúpiť, ale členovia EÚ to majú zakázané... Nuž treba posilniť V4 a usporiadať V4-exit. Prvý dokument týkajúci sa napĺňania Agendy 2030 na Slovensku prijala jednofarebná vláda Smeru (od 4. apríla 2012 do 23. marca 2016) uznesením tesne pred svojím koncom, 2. marca 2016 pod názvom Východiská implementácie Agendy 2030 pre udržateľný rozvoj. Následne sa prijímali ďalšie dokumenty, ktoré „implementovali“ príkazy z EÚ do našich právnych predpisov. Sme naozaj nesuverénna súčasť nesuverénnej Únie.

ZÁZRAČNÝ PAPIERIK

V roku 2018 bol v Národnej rade schválený vládny návrh zákona, ktorým sa zmenil a doplnil zákon č. 404/2011 Z. z. o pobyte cudzincov. V novoupravenom paragrafe 61a sa hovorí: „Zotrvanie štátneho príslušníka tretej krajiny na území Slovenskej republiky (1) Štátny príslušník tretej krajiny, ktorý sa zdržiava na území Slovenskej republiky neoprávnene, môže zotrvať na území Slovenskej republiky počas“ – a nasleduje osem dôvodov, keď tak môže byť. Ide najmä o dôvody administratívne, ale aj „trvanie karanténneho opatrenia“.

A ďalej: „(6) Policajný útvar, v ktorého územnej pôsobnosti sa štátny príslušník tretej krajiny podľa odseku 1 nachádza, vydá tomuto štátnemu príslušníkovi tretej krajiny písomné potvrdenie o možnosti zotrvať na území Slovenskej republiky...“ Za tento návrh zase len dva dni pred demisiou vlády Smeru, SNS a Mosta-Híd (po afére Ján a Martina – žeby tu bol akýsi vplyv?) hlasovalo za zo 122 prítomných 83 poslancov, z toho všetci zo Smeru – 49, SNS – 15 (vrátane Danka či Hrnka), Most-Híd – 14 (vrátane Bugára a Gábora Gála) a piati nezaradení (medzi nimi aj Marček, Šimkovičová, Jackuliak). Zdržali sa 14 poslanci za OĽANO a proti bolo iba desať poslancov ĽSNS. Aj z toho vidieť, kto ako vtedy vlastne prispel k dnešnej kríze „s papierikmi“. Vtedy si naozaj nikto okrem poslancov za ĽSNS neuvedomoval, čo nastane, ak skupinu osôb s potvrdením („papierikom“) o možnosti zotrvania u nás zadržia napr. v Česku, Nemecku, či inde. Tie nešťastné „papieriky“ teraz slúžia navonok nerozumným, hlúpym, ale v realite zrejme (kýmsi) „osvieteným“ terajším šéfom nášho ohrozeného štátu. Čo potom, ak – desaťtisíce nadržaných grázlov nám vrátia? Lebo zneužité „papieriky“... Čo potom?

HLASOVANIE SI MÔŽETE POZRIEŤ TU:

Treba nahlas povedať, že prvý kričal o tejto hrozbe Kotleba, jemu však nikto nedáva slovo, lebo... Kotleba, lebo „extrémisti“. Ktorá z našich strán však okrem ĽSNS má rozsudok päťčlenného senátu Správneho kolégia Najvyššieho súdu (z 29. apríla 2019), že nie je extrémistická, a že preto nevyhovel návrhu generálneho prokurátora na jej rozpustenie?  Až následne sa prebudili ostatní, i tak nie všetci, ale čo z toho, keď hordy sa zväčšujú na spôsob Chalupkovho „padli Turci na Poniky“? Čo s touto časovanou bombou? Presvedčil Kotleba tých, ktorí sa o ňom boja i neboja „vedieť“, že sa nemýlil nielen pri migrantoch? Kedy prídu na to, že sa nemýli ani pri ostrej a jednoznačnej kritike EÚ? Napríklad. Hovoriť pravdu a stáť si za ňou je to, čo je na našej politickej scéne biela vrana. No iba pravda oslobodí tento národ, a povedzme otvorene, zachráni tento štát.

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.