KOVAČIČ DOSTAL PADÁKA, V MARKÍZE HO UŽ NECHCÚ

Michal Kovačič podľa vedenia televízie hrubo porušil pracovnú disciplínu, keď na záver májovej relácie povedal, že Markíza vyvíja na redaktorov spravodajstva politický tlak a že pokusy ovplyvňovať informácie a diskusie prichádzajú aj od vedenia televízie.

Foto YOUTUBE
Dátum 25.06.2024

Televízia Markíza už neráta s tým, že by sa mohla vrátiť politická relácia Na telo s Michalom Kovačičom a ani samotný moderátor. Ten podľa vedenia televízie hrubo porušil pracovnú disciplínu, keď na záver májovej relácie povedal, že Markíza vyvíja na redaktorov spravodajstva politický tlak a že pokusy ovplyvňovať informácie a diskusie prichádzajú aj od vedenia televízie. Potvrdil to riaditeľ televízie Markíza Peter Gažík.

„Takisto platí, čo sme už komunikovali: konanie Michala Kovačiča ako nášho zamestnanca považujeme za hrubé porušenie pracovnej disciplíny a nepočítame s ním ako s tvárou televízie Markíza,“ uviedol Gažík. Ak sa Na telo ešte niekedy vráti na televízie obrazovky, bude reláciu moderovať niekto iný, prípadne dá televízia prednosť iným spravodajsko-publicistickým formátom.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.