KOVAČIČ: MARKÍZA NIE JE V SPORE S KOALÍCIOU, JEJ ČLENOVIA MÔŽU KEDYKOĽVEK PRÍSŤ

Lídri koaličných strán – Smeru-SSD, Hlasu-SD a SNS sa dohodli, že ich ministri nebudú chodiť do nedeľnej debaty televízie Markíza.

Foto YOUTUBE
Dátum 14.04.2024

Lídri koaličných strán – Smeru-SSD, Hlasu-SD a SNS sa dohodli, že ich ministri nebudú chodiť do nedeľnej debaty televízie Markíza. V nedeľnom Na telo teda diskutoval predseda KDH Milan Majerský sám a v druhej časti sa stretli Jozef Banáš a Milan Kňažko. Tí sa zhodli, že by na ich mieste mali sedieť politici. 

Moderátor Michal Kovačič na záver relácie Na telo zdôraznil, že Markíza nie je v spore s koalíciou a že jej predstavitelia môžu kedykoľvek prísť vyjadriť a obhájiť svoje názory a postoje. Zároveň pripomenul, že spravodajstvo Markízy pozerajú aj voliči koalície a že patrí medzi najsledovanejšie na Slovensku.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.