KRESŤANSKÉ OSOBNOSTI PODALI PODNET NA ROZPUSTENIE PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA

FOTO VNÚTRI: Slová predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku, ktorý sľuboval „urobiť všetko, aby Fico nevládol“, si atentátnik mohol vyložiť aj ako pokyn, aby strieľal.

Foto SITA/ĽUDOVÍT VANIHER
Dátum 28.05.2024

Dnes, dvanásť dní po hrôzostrašnom pokuse o atentát, akoby objednaný na verejných mítingoch, na ktorých nenávistné slová zneli predovšetkým z úst predstaviteľov Progresívneho Slovenska a ich šéf sľuboval „urobiť všetko, aby Fico nevládol“, ak „všetko“ tak „všetko“, čo si atentátnik mohol vyložiť aj ako pokyn, aby strieľal, podalo sedem osobností spomedzi slovenských katolíckych aktivistov podnet generálnemu prokurátorovi na rozpustenie strany Progresívne Slovensko. Keďže hrozí, že táto strana nezľaví zo svojich antidemokratických, fašistických, a protištátnych aktivít. Prinášame sken tohto podania. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.