LEKÁR JANCO: ĽUDÍ NEOČKUJÚ, IDE O GÉNOVÚ TERAPIU

Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov a odborník na vnútorné lekárstvo a imunulógiu Andrej Janco tvrdí, že vakcíny nie sú bezpečné a zaočkovať sa preto rozhodne nedá.

Foto FACEBOOK/ANDREJ JANCO
Dátum 29.06.2021

TA3 ako jedna z mála mainstreamových médií požiadala o názor na očkovanie prezidenta Slovenskej lekárskej únie špecialistov lekára a odborníka na vnútorné lekárstvo a imunológiu Andreja Janca, ktorý je odporcom očkovania. „Celý život sa venujem téme infekčných chorôb, hoci skôr z hľadiska imunológie. Práve preto, že som si tému naštudoval, očkovanie odmietam. Nie je to vakcinácia, je to skôr génová terapia. Nejde o percento zaočkovaných, cieľom je potlačiť epidémiu a nebezpečný vírus. Nejde o nejakú zručnosť, ale aj zodpovednosť toho, kto to indikuje. Či pacienta vystavujeme akútnym alebo chronickým komplikáciám,“ uviedol. Prekáža mu, že médiá neinformujú o očkovaní objektívne, ale len pozitívne. V Nemecku podľa jeho slov úrady jasne povedali, že na následky očkovania zomrelo 3-tisíc ľudí. Na Slovensku to malo byť podľa Jancových zistení zhruba 270 ľudí.

ČÍTAJTE TIEŽ: ČAPUTOVÁ A HEGER STRATILI ZDRAVÝ ROZUM A KONTROLU NAD SEBOU!

Upozornil na to, že vakcíny fungujú na princípe zbavenia vírusu schopnosti vyvolať chorobu, zároveň mu však ponechať schopnosť vyvolať imunitnú reakciu. „Ale vakcína predsa nie je o tom, že ľuďom do buniek vstreknete spike vírus,“ krúti hlavou lekár. „Nedám sa zaočkovať, lebo neverím, že vakcína je bezpečná, práve naopak. Neustále vznikajú nové varianty koronavírusu. Je katastrofa, čo sa stalo s medicínskou etikou, ktorá podlieha politickým tlakom,“ povedal prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov Andrej Janco (www.slus.sk).

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.