LENKA MAYEROVÁ: ZÁPAS O SLOVENSKÚ REPUBLIKU SA NESKONČIL!

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Obsadenie kresiel progresívcami v NR SR a ich pozícia v prípadnej opozícii im pripraví pôdu na politický rast bez zodpovednosti za chod štátu. O štyri roky by sme sa mali mať na pozore, pretože môžu byť silnejší a budú ašpirovať na víťazstvo. Nateraz však liberálna menšina nedokázala prevalcovať väčšinu.

Foto PETR DAVID JOSEK/SITA/AP
Dátum 05.10.2023

Je dobojované. Výsledky predčasných parlamentných volieb potvrdili fakt, že Slováci si stále dokážu zachovať zdravý rozum. Je obdivuhodné, že odolali brutálnemu ovplyvňovaniu Progresívnym Slovenskom. Práve táto strana prostredníctvom médií hlavného prúdu a najmä mimovládok, ktoré sú pod vplyvom zahraničných záujmov, masírovala verejnú mienku. V podstate celý čas viedli podobnú kampaň, ako to bolo v prípade primátora Bratislavy Matúša Valla či prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Nuž 30. septembra 2023 sa Sorosovi nepodarilo poraziť Fica. Verím, že ak sa šéfovi Smeru podarí zostaviť stabilnú koalíciu, nezabudne, ako sa to robí! Zápas o Slovenskú republiku sa neskončil, ale práve sa začal!

Počas desiatich mesiacov, ktoré im dala k dispozícii práve ich odchovankyňa z Prezidentského paláca, sa snažili navodiť dojem, že ich je veľa. Samozrejme, pridala sa poplatná skupina hercov – Kamila Magálová, Alexander Bárta, Matej Landl, Zuzana Porubjaková, Kristína Tormová, Lujza Garajová-Šrameková, Oľga Belešová, Táňa Pauhofová a, ako ináč, nemohol chýbať Richard Stanke. Peniaze a čas urobili svoje. A tak sa progresívcom po šiestich rokoch od ich vzniku podarilo dostať do slovenského zákonodarného zboru.

Obsadenie kresiel v NR SR a ich pozícia v prípadnej opozícii im pripraví pôdu na politický rast bez zodpovednosti za chod štátu. O štyri roky by sme sa mali mať na pozore, pretože môžu byť silnejší a budú ašpirovať na víťazstvo. Nateraz však liberálna menšina nedokázala prevalcovať väčšinu. A voľby suverénne vyhral štátnik Robert Fico a jeho Smer-SSD. Zostavovanie vlády nebude jednoduché. Dnes sa ukazuje, že je rozhodnuté a môže vzniknúť koalícia Smeru-SSD, Hlasu-SD a SNS.

Myšlienka mesiaca:

Drvivú porážku v týchto voľbách utrpeli prieskumné agentúry a celý fakestream.

 

Róbert Merva
riaditeľ vydavateľstva TORDEN

Nemusí to však byť. Hoci je líder sociálnych demokratov politický matador a všeličo dokázal prekonať, s drahou nevestou Petrom Pellegrinim nebude také jednoduché dospieť ku kompromisu. Predvolebná atmosféra v roku 2023 bola podobná ako tá v roku 1998, keď Vladimír Mečiar svojím víťazstvom umožnil americkému sluhovi Mikulášovi Dzurindovi ukradnúť Slovenskú republiku. Nakoniec, netreba zabúdať na priznanie redaktora Denníka N Martina M. Šimečku, ktorý sa netají tým, že George Soros je jeho priateľ dávajúci peniaze na to, aby pomáhal liberálnej demokracii. „George Soros je človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara,“ vyznal sa svojho času otec Michala Šimečku z PS. Nuž 30. septembra 2023 sa Sorosovi nepodarilo poraziť Fica. Verím, že ak sa šéfovi Smeru podarí zostaviť stabilnú koalíciu, nezabudne, ako sa to robí! Zápas o Slovenskú republiku sa neskončil, ale práve sa začal!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.