LUČANSKÝ CHCEL VRAJ V CELE SPÁCHAŤ SAMOVRAŽDU

Dôvod hospitalizácie bývalého policajného prezidenta je aj po niekoľkých dňoch zahalený rúškom tajomstva. Hovorí sa, že ho zbili, minister vnútra Mikulec to však popiera.

Foto sita/peter rusko
Dátum 12.12.2020

Bývalý policajný prezident Milan Lučanský, ktorý je obvinený z prijímania úplatkov, si vo väzbe údajne siahol na život. Tvrdí to portál refresher.sk, ktorý sa odvoláva na tri zdroje. Lučanský musel byť v uplynulých dňoch hospitalizovaný v nemocnici v Ružomberku. Objavilo sa viacero verzií, čo bolo dôvodom. Jedna tvrdí, že ho napadli spoluväzni, ktorých by však k nemu do cely niekto musel pustiť. Podľa ďalšej verzie ho mali napadnúť policajti. Minister vnútra Roman Mikulec a ministerka spravodlivosti Mária Kolíková však tvrdia, že si zranenia spôsobil sám pri cvičení. V cele však zrejme nemal nijaké náradie na cvičenie a sám by si asi len veľmi ťažko vylúpol oko. Kryjú Mikulec s Kolíkovou skutočných páchateľov, alebo je pravdivá verzia o pokuse o samovraždu?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.