ĽUDIA, KTORÍ VO VLASTNEJ KRAJINE NEDOKÁZALI NIČ VYBUDOVAŤ, NIČIA HODNOTY BUDOVANÉ EURÓPANMI

K zapáleniu 600-ročnej katedrály vo francúzskom meste Nantes sa priznal migrant z africkej Rwandy, ktorý sa chcel pomstiť Francúzsku za to, že mu hrozila deportácia.

Foto archív
Dátum 02.08.2020

K zapáleniu 600 rokov starej gotickej katedrály vo francúzskom meste Nantes sa po zatknutí priznal migrant z africkej Rwandy. Vraj sa chcel pomstiť Francúzsku za to, že mu hrozila deportácia. A po celých Spojených štátoch amerických nepadajú len sochy velikánov americkej histórie, ale bez povšimnutia sú ničené kresťanské sochy a sú zapaľovanie aj kresťanské chrámy. A hoci európska cenzúra to s úspechom zamlčuje, vlna protikresťanskej nenávisti sa prevalila aj do Európy. Štatistiky a informácie neexistujú, takže môžem popísať len to, o čom vieme z verejných zdrojov. Len medzi júnom 2018 a aprílom 2019, teda za 10 mesiacov, zhorelo vo Francúzsku 11 významných kostolov a katedrál. Väčšinou pritom išlo o nenahraditeľné stredoveké pamiatky:

• Notre Dame de Grace v Revel (jún 2018)

• Saint-Paul de Bas-Caraquet (jún 2018)

• Saint Therese v Rennes (júl 2018)

• Kostol Villeneuve d'Amont (august 2018)

• Saint Jean v Brüel (október 2018)

• Kostol svätého srdca v Angouleme (január 2019)

• Saint Jacques v Grenobli (január 2019)

• Katedrála Saint Alain v Lavaur (február 2019)

• Saint Sulpice v Paríži (marec 2019)

• Notre Dame v Paríži (apríl 2019)

• Notre Grace v Eyguieres (apríl 2019)

Médiá mlčia. Politici mlčia. To najstrašnejšie je, že faktickú vojnu s európskou civilizáciou a kresťanstvom prechádza mlčaním aj veľká väčšina predstaviteľov kresťanských cirkví. Nejde len o kresťanstve, v praxi sa deje toto - ľudia, ktorí vo vlastnej krajine neboli schopní vybudovať nič, prídu do Európy a nenávratne ničia hodnoty, ktoré po stáročia budovali Európania.

Každý hosť je vítaný ako hosť, ale hosťom je, kým sa ako hosť chová. Je úplne jedno, akú má pleť, ale je zásadné, ako sa správa. Kto príde na návštevu ako hosť alebo na pozvanie za prácou a chová sa slušne, je vítaný hosť. Kto nepozvaný nelegálne prekročí hranice a parazituje na európskom sociálnom systéme, je nepozvaný parazit a tak sa k nemu máme správať. A keď niekto proti mne vedie vojnu, musím s ním bojovať.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.