LÚZRI MORALIZUJÚ

Ľ. Blaha: Zakomplexované slniečka kritizujú Elán za vyjadrenie názoru

Foto ARCHÍV
Dátum 16.10.2019

To si snáď už na generálnej prokuratúre robia srandu. Tak Elán idú naháňať kvôli klipu s pištoľami (z ktorých sa nakoniec vykľuje vodná hračka), ale to, že Truban/Beblavý v spolupráci s agentúrou Shaviv, c.i.a., natočili klip s prepadom banky, kde lupiči mieria automatické zbrane na seniorov a podobne, tak to je akože v najväčšom porádečku - to zjavne podľa generálnej prokuratúry netreba preveriť. To čo je za jednostrannú šikanu!

ELÁN NALOŽIL MÉDIÁM, ČO IM PATRÍ

A to moralizovanie nad Kuciakom - preboha! Čo má Elán spoločné s Kuciakom?!

Už nech sa tí žurnalisti nehrajú na útlocitné kvetinky. To už sa teraz bude každá kritika médií chápať ako schvaľovanie vraždy Kuciaka?! Zbláznili sa?!

Polka z nich je na výplatnej páske Penty, druhá na výplatnej páske Esetu. Slúžia milionárom a finančným skupinám. Správajú sa ako špiny. Bez morálky, bez vzdelania, bez inteligencie. Česť výnimkám. Takou bol Kuciak a je smutné, že sa za neho schovávajú tie najväčšie nuly.

TO FAKT IDÚ RÁŽA A PATEJDLA HODNOTIŤ TÍ NAJVÄČŠÍ LÚZRI?!

Elán má právo vyjadriť svoj názor na médiá. Aj expresívne, aj šokujúco. Rock nie je hudba na viktoriánske bály. A čo čakáte od Elánu? Že budú chodiť vo frakoch a spievať o Esete, akí sú chaloši s miliónmi na účte super chlapci?

A keď čítam od nejakého Soltezsa z JOJ-ky, že Elán sú už "zosnulí" a dôchodcovia a že chodili hrať do fuj-fuj ZSSR a že Ráž a Patejdl nie sú dobrí umelci... Prepánakráľa, to hovorí kto? Nímand, o ktorého nezakope ani pes? Ozruta, čo sa tu vytešuje z nejakých stupídnych brakov, čo píše a ktoré nikto nepozná? 

Na Eláne vyrastali milióny ľudí, dodnes si spievajú ich piesne, je to najslávnejšia slovenská kapela - to fakt má týchto umelcov hodnotiť nejaký zakomplexovaný dilinko z JOJ-ky? To kde už sme?

NO JASNÉ, VRCHOLOM HUDBY SÚ PUSSY RIOT, ARPI!

A kto je akože ten umelecký výkvet, keď nie Elán, slniečka hlúpučké? Pussy Riot? Sfetované pankáčky, čo nenávidia Rusko? A namiesto hudby omieľajú tri akordy a predvádzajú epileptické záchvaty? To je ten hudobný Mount Everest?

Alebo Živé kvety, čo sa prevážajú vládnym špeciálom na egotripy Čaputovej do Prahy? To je tá umelecká špica?! Lebo nenávidia Slovensko? Preto sú cool?! Toto sú tí veľkí umelci, od ktorých sa majú učiť Ráž a Patejdl? 

Preboha, pán Arpád Soltesz, neviem, čo beriete, ale vysaďte to - nerobí vám to dobre. 

Poviem vám to takto. Elánu táto antikampaň liberálnych médií jedine pomáha. 

Čím viac do Elánu budete kopať, slniečka, tým viac fanúšikov bude mať. A tým väčšiu reklamu mu robíte. Normálni ľudia sú na strane Ráža a Patejdla, liberálne stádo bude bučať s vami. To je celé. 

VRAJ JE "JOŽO RÁŽ ĽUBOŠOM BLAHOM SLOVENSKÉHO POPU" - ĎAKUJEM!

A keď Bárdy napíše, že "Jožo Ráž je Ľuboš Blaha slovenskej pop scény", tak to je lichôtka. V preklade to znamená, že nie, na rozdiel od Bárdyho nie sme korporátne krysy, ktoré slúžia liberálnemu režimu, máme zdravý rozum a nebojíme sa ísť proti prúdu. 

To Bárdy nikdy nepochopí. Za bývalého režimu by to bol ten trtko s aktovečkou, ktorý by poslušne sedel v aparáte strany a pritákal súdruhovi z ÚV. Dnes je to trtko s hipsterským tričenkom, ktorý sedí v korporátnom médiu a pritakáva šéfom z biznisu. Lebo kapitalizmus. 

KEDY ZAČNE PROKURATÚRA STÍHAŤ PROGRESÍVNE SLOVENSKO? 

Držím palce Elánu. Môžu sa na túto liberálnu čvargu akurát tak viete-čo. 

A ja len čakám na to, kedy začne generálna prokuratúra preverovať videoklip Progresívneho Slovenska z banky. Keď už teda ideme riešiť takéto taľafatky namiesto stíhania Penty, tak aspoň konzistentne, páni! Som veľmi zvedavý. 

Ctím si nezávislosť prokuratúry, ale očakávam jednotný meter na všetkých. Pekný deň, priatelia!

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha 16. októbra na svojej FB stránke