MAIGA: KORONAVÍRUS JE EXPERIMENT NA ZOTROČENIE ĽUDÍ

Ibrahim Maiga: Čo robia celkovo umelci v tejto dobe? Nič. Umelci, športovci, všetci sme dali stopku. Ďakujeme Matovičovi. 

Foto Facebook
Dátum 22.09.2020

Spevák a herec Ibrahim Maiga žije na Slovensku, aj napriek tomu, že jeho celá rodina ostala v africkom Mali. Kvôli koronavírusu ich nemôže ani navštíviť, a ako sám tvrdí, uniká mu pomedzi prsty aj rast jeho detí, ktoré nevidel od novembra 2019. 

Nový Čas s ním robil rozhovor pri príležitosti diváckej ankety obľúbenosti slovenských TV programov a ich tvorcov - OTO. Maiga má ťažké srdce na samotný koronavírus, ktorý nazval experimentom a rovnako aj na Igora Matoviča, kvôli ktorému sú podľa neho všetci umelci a športovci extrémne obmedzovaní. 

Maiga na svojom Facebookovom profile napísal aj príbeh svojej kamarátky žijúcej vo Francúzsku, ktorá bola pozitívne testovaná na koronavírus. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ibrahim Maiga 20. septembra 2020.

Ahojte priatelia, poviem vam príbeh.

Mám vo francúzsku veľmi dobrú priateľku z Mali 28 ročnú. Minuly týždeň oznámila že je Covid pozitívna, vraj od kolegu z roboty. Preto musela byt v karanténe, ma muža aj malého chlapca, okrem toho že je pozitívna nič jej nebolo, mala sa dobre.

Volali ju nech ide na kontrolu do nemocnice. Zobrali jej 13-krát krv v malých dávka a urobili jej nejaké infúzie. Odvtedy začala prežívať peklo, zápal pľúc, zanesenie pľúc vodou, dýchacie problémy, hnačky, už nevládala chodiť, nemala žiadne sily , skratka išlo to s ňou dole vodou. Dávali jej nejaké lieky, a zakázali akékoľvek proti zápalové lieky. My už sme čakali to najhoršie. Včera večer som sa jej nevedel dovolať až pred chvíľou som sa dovolal, na moje prekvapenie mi povedala že začína byt lepšie lebo vysadila tie lieky čo jej predpísali, a začala brať tie čo jej zakázali - aspirin, ibuprofén ... Nasadila spôsob afrického liečenie na maláriu, inhalovanie na dýchací ciest, karite masť, čaj zázvorový s cesnakom a medom a haleluja.

Nakazený kolega v poriadku, priateľ a dieťa doma v poriadku, nenakazení.
Vnímam to celé akoby prešla experimentom. Keby sa nespätala, zvýšila by štatistiku obetí COVID-19.

Vnímam cely Covid ako experiment čo robia na ľuďoch, možno spôsob ako znížiť populáciu hlavne v Afrike (čo im nevychádza) a ovládať nás, zotročiť nás.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.