MATOVIČ BIELIKOVI: STE SKORUMPOVANÝ CHRAPÚŇ A HANBA VÁŠHO OTCA

VIDEO: Moderátor Peter Bielik pripomenul Igorovi Matovičovi jeho kúpenú diplomovku, kvôli ktorej sa nemá právo oháňať sa svojou kvalifikáciou. Matovič sa neovládol a nechutne ho osočoval.

Foto youtube
Dátum 11.08.2023

Líder OĽaNO Igor Matovič to opäť raz prehnal a neustrážil si pošramotené nervy. Moderátorovi Petrovi Bielikovi počas rozhovoru v relácii Ide o pravdu povedal, že sa nevyzná vo fungovaní orgánov činných v trestnom konaní, na čo sa Bielik opýtal Matoviča na vzdelanie. "Chcel by som vidieť vašu kvalifikáciu. Všetci vieme, ako ste vyštudovali, tak sa tu neoháňajte vzdelaním a svojou kvalifikáciou," povedal moderátor na svoju obranu.

"Teraz ste dosť úbohý," reagoval Matovič. "Ste chrapúň. Vy ste taká hanba vášho otca. Taká obrovská hanba. Všetci o vás vedia v brandži, že sa necháte kúpiť, že robíte špinavú robotu proti politikom," vyhlásil Matovič.

"To mám za to, že som povedal pravdu o vašej diplomovej práci," reagoval s pokojom Bielik a upozornil Matoviča, aby viac nekomentoval jeho otca. Keď chcel ďalej pokračoval v diskusii, Matovič znovu otvoril konflikt. "Všetci vedia, že za pár korún sa necháte kúpiť a robíte špinavú prácu proti politikom," dodal.

Hádku spustili vyjadrenia Petra Bielika na margo prepadoviek NAKA. Vyjadril sa, že sa mu nezdá normálne, aby niekomu policajti ráno vyrazili dvere, zadržali ho, urobili mu domovú prehliadku a o dva dni ho prepustili s tým, že sa nič nenašlo.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.