MATOVIČ: FICO JE SKORUMPOVANÝ BASTARD A VRAH KUCIAKA!

S trasúcim hlasom Igor Matovič uviedol, že veľakrát strácal pôdu pod nohami a so slzami v očiach povedal, že je rád, že je premiérom Eduard Heger. Roberta Fica označil za človeka, ktorý si cez hlasy voličov kúpil lístok na slobode. Matovič je presvedčený, že je Fico viacnásobným vrahom.

Foto SITA/ALEXANDRA ČUNDERLÍKOVÁ
Dátum 17.11.2021

Pri príležitosti 10. výročia vzniku hnutia OĽANO sa konal v hoteli Bôrik v Bratislave jeho snem. S príhovorom vystúpil zakladateľ hnutia a líder Igor Matovič. Vyzval na odvahu aj pokoru, venoval sa aj osobe šéfa Smeru-SD Roberta Fica, ktorý si podľa neho chce ukradnúť hodnoty 17. novembra.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČ NA SNEME OĽANO: VYZÝVAM VÁS, POSTAVME SA FICOVI!

Igor Matovič hneď na začiatok uviedol, že bojujeme s absolútnym zlom a rúška nám zobrali tvár. Hovorí, že Smer-SD chce ukradnúť dnešný (17.november) sviatok. Fica označil za kovaného komunistu, z ktorého sa stal skorumpovaný bastard, ktorý rozkrádal túto krajinu. Hovorí, že je Fico človekom, ktorý sa bojí o svoju slobodu a okradol štát s Petrom Pellegrinim. Matovič uviedol, že Fico nesmie ukradnúť tento sviatok, ktorý si ľudia tak vážia. Hovorí, že Fico predal vedenie polícii nitrianskej mafii. Mafii dal vraj kľúče od NAKA a dnes sa tvári ako najspravodlivejší z najspravodlivejších. Preto sa mu Matovič stavia čelom a neuhne pokedy bude žiť. Minister financií uviedol, že si Fico voličov kúpil cez vlastné dane a zradil svojich voličov. Na sneme OĽaNO povedal v príhovore, že nemáme akceptovať, že budú v budúcnosti niečo robiť pre ľudí, podľa Matoviča si treba zložiť okuliare a preto si myslí, že si OĽaNO zaslúži druhú šancu.

S trasúcim hlasom Matovič uviedol, že veľakrát strácal pôdu pod nohami a so slzami v očiach povedal, že je rád, že je premiérom Eduard Heger. Ospravedlnil sa, že sa stal guľou na našich nohách a robil hanbu. Matovič ďalej označil Jána Slotu, Vladimíra Mečiara a Roberta Fica za parazitov. Rozhodol sa preto postaviť zlu, urobiť si prak, vybrať kameň a naučiť sa dobre mieriť. Hovorí, že vďaka strane OĽaNO porazili Goliáša. Uviedol, že na Slovensku 8 rokov vládla mafia. Matovič je hlboko presvedčený, že vrahom Kušnírovej a Kuciaka je Robert Fico. Ďalej je Fico podľa neho zodpovedný aj za tisíce ľudí, ktorí zomreli na Covid, lebo burcoval ľudí, aby chodili a žili bez rúšok. Vyzval nepoľaviť v boji za krajinu, kde ľudia budú môcť žiť s pocitom právneho štátu. Nemôžeme sa podľa neho nechať umlčať "krikom a kvikom mafiánskych poskokov". Treba sa podľa neho chopiť odvahy, no zároveň s pokorou plniť sľuby.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.