MATOVIČ JE PSYCHICKY LABILNÝ - KAŽDÝ DEŇ SI VYMÝŠĽA NIEČO NOVÉ

Juraj Draxler: Matovič je v zásade tak psychicky labilný, že už len sám od seba vyrába čoraz neriešiteľnejšie situácie. Jeden deň mega testovanie, ďalší deň si zase vymyslí lockdown.

Foto TASR
Dátum 21.10.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Juraj Draxler 21. októbra 2020.

Spejeme veľmi rýchlo k tvrdým politickým stretom. Matovič je v zásade tak psychicky labilný, že už len sám od seba vyrába čoraz neriešiteľnejšie situácie. Jeden deň mega testovanie, ďalší deň si zase vymyslí lockdown. Ak sa táto vláda, ktorá aktívne prispievala k zvyšovaniu pozitívne testovaných (Matovič na svadbe bez rúška, nulové navýšenia stavov na trasovanie prípadov) pokúsi zaviesť lockdown, pravdepodobne ako občania budeme musieť skúsiť lockout parlamentu.

Detaily si teraz nechám pre seba, ale podľa vývoja situácie asi bude treba konať radikálne.
Ešte na jar som si ani ja nepredstavoval, že to bude na jeseň až takéto zlé. Ale je a konať bude treba.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.