MATOVIČ: KALIŇÁKOVI NASLEDOVNÍCI

Igor Matovič, predseda OĽaNO: Sfetovaný mafoš motivoval ďalších k podobnému "hrdinstvu" Celé leto robíme po Slovensku kampaň s Fiatkami 500. Väčšina ľudí je milých a milí sú aj mnohí, ktorí s nami nesúhlasia. Dodnes sme však nezažili nič, kedy by sme mohli povedať, že odporcovia z radu bežných ľudí by sa k nám správali ako neľudia.

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 17.09.2023

Sfetovaný mafoš motivoval ďalších k podobnému "hrdinstvu" Celé leto robíme po Slovensku kampaň s Fiatkami 500. Väčšina ľudí je milých a milí sú aj mnohí, ktorí s nami nesúhlasia. Dodnes sme však nezažili nič, kedy by sme mohli povedať, že odporcovia z radu bežných ľudí by sa k nám správali ako neľudia. Až dnes. Evidentne povzbudení vzorom Kaliňáka a jeho spolupáchateľov, kedy celému Slovensku ukázali, že hrubá primitívna sila je vraj riešenie.

Náš kandidát bol s inými kandidátmi robiť kampaň na Raptore v Petržalke. Nič nehovoril, do mikrofónu hovoril iný. Len v kľude pri Raptore vonku stál. Napriek tomu, či práve kvôli tomu, si Kaliňákoví vagabundi vybrali jeho za svoj cieľ. Najprv prišli k Raptoru, kde hľadali zrejme mňa, ale keď ma v ňom nevideli, obrátili svoju zlosť na najbližšie stojacu vyhliadnutú obeť.

Dvaja vagabundi prišli k nášmu kandidátovi na poslanca a začali mu z bezprostrednej blízkosti pľuť do tváre. Jeden z pľuvancov bol tzv. "chrachel", keď si vagabund pred tým najprv potiahol sople do svojich úst. Pľuvance skončili na tvári, v očiach a bohužiaľ jeden aj v pootvorených ústach. Nenávisť, ktorú tu tri roky Fico, Kaliňák, fašisti a spol. burcovali v ľuďoch nás prerástla. Mnohí ľudia už úplne stratili zábrany.

K ľuďom s iným názorom sa správajú ako k odpadu, ktorému už pomaly nie je dovolené ani žiť. Pľuť inému človeku do tváre a úst svoje sople je však pre mňa vrchol nechutnosti, čo dokáže len úplná spodina ľudstva. Slinami sa totiž šíria mnohé veľmi nebezpečné infekčné choroby, ktoré by nikto z nás netúžil mať ... a nikto nevie, či ich primitívny argesor, respektíve tento vagabund nemal.

Zastavili ho až dve otcovské, po ktorých konečne prestal. Tieto voľby budú našim zrkadlom. Zlodeji budú voliť zlodejov a vagabundi vagabundov, ktorí šklbú mikrofóny, bijú vás v aute a vytrhávajú káble. Po 69 debatách Bez ochranky, som však presvedčený, že vagabundi a ani nečestní ľudia OĽANO A PRIATELIA nebudú voliť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.