MATOVIČ PREMIÉROM NAPOSLEDY?

AKTUALIZOVANÉ+VIDEO: Premiér Matovič sa pochválil, že mu telefonoval bývalý britský premiér Tony Blair. Okamžite tým rozosmial celé Slovensko vzhľadom na jeho hanbu, ktorú spôsobil Slovensku v Bruseli s one time, next time, ó live? Zdravím všetkých, som Igor zo Slovenska. Som premiérom po prvýkrát... a áno, pravdepodobne aj naposledy.

Foto SITA
Dátum 21.11.2020

Premiér Matovič sa pochválil, že mu telefonoval bývalý britský premiér Tony Blair. Okamžite tým rozosmial celé Slovensko vzhľadom na jeho jazykovú hanbu, ktorú spôsobil Slovensku v Bruseli s one time, next time, ó live... Nedá si povedať a naďalej sa namiesto premiéra správa ako pouličný komik.

„Taký zvláštny pocit, keď vám volá neznáme anglické číslo ... zodvihnete ... a tam Tony Blair ... s tým, že ho mimoriadne zaujal náš projekt plošného testovania ... zaujímavý dlhý rozhovor so zaujímavým človekom ... hmm, Slovensko vo svete zaujalo ... našťastie už nie uneseným Vietnemcom, už nie výbušninou v batožine nastraženou políciou, už nie mafiou vo vedení polície, už nie špeciálnym prokurátorom ako sluhom mafie, už nie štátnou tajomníčkou, ktorá rozsudky predávala, už nie mafiánskou milenkou po boku premiéra, či vraždou novinára a jeho snúbenice ... Slovensko zaujalo odvážnym a úspešným projektom“ napísal Matovič.

„Haj evrybody,“ začal svoje video predseda vlády Igor Matovič. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby premiér nehovoril celých 5 minút po anglicky a nesnažil sa presvedčiť všetkých zo zahraničia, prečo sa malá krajina v srdci Európy rozhodla pretestovať celú krajinu. Hneď v úvode Matovič familiárne „zahviezdil“ vetou:„ Zdravím všetkých, som Igor zo Slovenska. Som premiérom po prvýkrát... a áno, pravdepodobne aj naposledy.“

Na záver premiér vyjadril vieru v to, že pandémiu čoskoro zvládneme a všetkých pozval k nám, na Slovensko. „Neviem, či som sa vás pýtal, či viete, kde je Slovensko. Ak viete, ste k nám pozvaní, ak nie, ste pozvaní tiež,“ skonštatoval Matovič. Je zaujímavé, že premiér Igor Matovič nemá problém pozývať na Slovensko cudzincov, zatiaľ čo chce sám predísť novým prípadom ochorenia Covid-19.

Igor Matovič Zverejnil príspevok na Facebooku 20. novembra 2020.

Uverejnené video nájdete tu ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.