MATOVIČ SA HRÁ SO SLOVÁKMI, AKO S DOMÁCIMI ZVIERATKAMI

VIDEO: Ľuboš Blaha: Matovič prichádza každý deň s novým šialenstvom. Viete aký zmysel má toto psychodelické predstavenie? On nezachraňuje Slovensko, on zachraňuje samého seba.

Foto SITA
Dátum 21.10.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha 21. októbra 2020.

Premiér Igor Matovič sa hrá so Slovenskom, ako keby sme boli jeho domáce zvieratko. Každý deň prichádza s novým šialenstvom - van tajm je to celoplošné testovanie, neks tajm je to lockdown... A viete, aký je zmysel tohto celého psychodelického predstavenia? On nezachraňuje Slovensko, on zachraňuje samého seba.

Video nájdete tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.