MATOVIČ SA MINÚTU PO MINÚTE RADUJE Z TESTOVANIA NA SVOJOM FACEBOOKU

AKTUALIZOVANÉ: Premiér Igor Matovič sa zrejme rozhodol, že dnešný priebeh celoplošného testovania celý okomentuje na svojom Facebooku. Statusy pribúdajú ako huby po daždi. 

Foto VIDEO
Dátum 31.10.2020

Premiér Igor Matovič komentuje celoplošné testovanie na svojom Facebooku. Približne každú pol hodinu uverejní nový status alebo novú fotografiu z prebiehajúceho celonárodného testovania. 

Príspevky uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 31. októbra 2020.
Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.