MATOVIČ SA RADUJE, ŽE 72% SLOVÁKOV SA NECHÁ OTESTOVAŤ

Igor Matovič uverejnil na svojom Facebooku výsledky prieskumu ohľadom celoplošného testovania na COVID-19. Raduje sa k čomu prinútil Slovákov. 

Foto TASR
Dátum 20.10.2020

Plošné testovanie Slovákov má začať tento víkend. Pilotné testovanie sa uskutoční v okrese Bardejov a na Orave. V najkritickejších okresoch z hľadiska šírienia koronavírusu. 

Sviatok všetkých svätých chce vláda využiť na celoplošné testovania národa. Podľa prieskumu sa ho plánuje zúčastniť 72 percent Slovákov. 

Igor Matovič k prieskumu uverejnil príspevok na svojom Facebooku 20. októbra 2020.

Výborný výsledok po troch dňoch verejnej diskusie. GRATULUJEM Slovensko 72% ku 20%

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.