MATOVIČ: TENTO TÝŽDEŇ SA ZMENÍ CELÉ SLOVENSKO

Predseda vlády Igor Matovič uverejnil na svojom Facebooku záhadný status, v ktorom tvrdí, že Slovensko tento týždeň čakajú dve veľké rozhodnutia, ktoré ho výrazne zmenia. Vzda sa svojho premiérského postu? 

Foto TASR
Dátum 01.03.2021

Predseda vlády Igor Matovič uverejnil neskoro v nedeľu večer na svojom osobnom Facebooku krátky status, ktorý je akousi záhodou. Tvrdí, že tento týdeň čakajú Slovensko zmeny, ktoré ho výrazne zmenia. Ľudia vypisujú komentáre a pýtaju sa premiéra, čoho sa majú zmeny týkať. Nevedia, či rozpráva o opatreniach a pandémií alebo či sa chystá opustiť premiérsky post. 


 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.