MATOVIČ ZABÚDA, ŽE TU NIE JE NAVŽDY!

Slovensko sa nachádza v ťažkých časoch a na jeho čele stojí najslabšia a najneschopnejšia vláda v novodobých dejinách štátu. Matovič nepochopil, že každá príležitosť trvá len istý čas a raz ponesie zodpovednosť spolu so svojou pouličnou bandou za vlastizradu spáchanú na slovenskom národe. Ľudia žijú z ruky do úst a majú oprávnený strach, čo ich čaká. Premiér strach nemá, lebo má moc!

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 28.10.2020

Premiér Matovič občanom nášho štátu, o ktorý sa vôbec nezaslúžil, na začiatku prvej vlny pandémie sľuboval, že ak všetko dobre zvládneme a nepokazíme si to, budeme na ceste k slobode. Opak je pravdou, sme na ceste k totalite. Deštrukčný predseda vlády menom Matovič namiesto toho, aby hľadal cestu k národu, ktorý ho stále živí zo svojich daní, ľudí len opätovne ponižuje a zastrašuje. Slováci sa na jar tohto roka zachovali mimoriadne zodpovedne až submisívne. Poctivo si nechali zavrieť ústa rúškami, dodržiavali odstupy, znížili mobilitu, nenavštevovali rodiny a nechali si pokaziť naše najväčšie kresťanské veľkonočné sviatky. A to všetko len preto, aby sme to premiérovi nepokazili a aby sa on mohol nechať v Bruseli potľapkávať po pleci, ako to všetko skvele zvládol. Doniesol „mame Merkel“ slivkový koláč, a tá ho pochválila a na ďalšej debatke mu dala nové noty.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

Matovičova vláda zaplatila 52 miliónov eur za antigénové testy, pritom nič neriešia, pretože na teste môže byť človek negatívny, ale na ďalší deň už môže byť pozitívny. A ten, kto na dobrovoľné testovanie nepôjde, tak ho ešte aj potrestajú. Matovič si splnil sen a pre niekoho je to super netransparentný biznis! Slováci žijú v strachu a strese, no Matovič strach nemá, lebo má moc!

Za odmenu za prvú vlnu pandémie slovenský národ vyfasoval nielen zlikvidovanú ekonomiku, ktorú bude mimoriadne ťažké naprávať, ale aj ďalšie zastrašovanie obyčajných ľudí, ktorých Matovič dostáva do zúfalstva. Prišli vyhrážky – Zabudnite, že budete chodiť po cintorínoch, Zosnulí nám to odpustia, Dušičky si odložte na lepšie pandemické obdobie, Ľudia, zmeňte sa, lebo vás zavrieme. A tých, ktorí s ním nesúhlasia, Matovič nazval idiotmi, hlupákmi a postavil by ich k múru a strieľal by ich! Takto sa môže vyjadrovať reprezentant jedného suverénneho štátu, ktorého majú prijímať svetoví štátnici? Asi preto sa s ním stretáva len Merkelová, pre ktorú je Slovensko kolóniou vzhľadom na nemecký kapitál, ktorý sa nám sem nanominoval ako za vojny.

Po bruselskej inštruktáži Matovič nabehol na tlačovku s „bombastickou“ správou – plošne otestuje celé Slovensko, lebo to je podľa neho jediný liek na zastavenie korony. Kto už len tomuto môže uveriť? Občania za poslušnosť dostali odmenu, ako sa patrí: opätovnú likvidáciu ekonomiky, zákaz vychádzania, otvorené obchody, do ktorých nemôžeme chodiť, pretože je zákaz vychádzania, zatvorenie cintorínov a ako bonus stery z nosohltana antigénovými testami, za ktoré Matovičova vláda zaplatila 52 miliónov eur. Pritom nič neriešia, pretože na teste môže byť človek negatívny, ale na ďalší deň už môže byť pozitívny. A ten, kto na dobrovoľné testovanie nepôjde, tak ho ešte aj potrestajú. Matovič si splnil sen a pre niekoho je to super netransparentný biznis! Premiér vyhrážky testovaním a lockdownom pretavil do praxe. Na Slovensku platí zákaz vychádzania, vláda obmedzila slobodu občanov, ich zdravie i živobytie. Štát ide z dňa na deň ku dnu a Matovič sa teší, ako sa hrá s päťmiliónovým národom, ktorý sa nevie vzoprieť zákerným praktikám šéfa trnavskej pouličnej bandy. Ľudia nám dnes umierajú aj na iné choroby, žijú z ruky do úst a majú oprávnený strach, čo ich čaká. Premiér strach nemá, lebo má moc. Slovensko sa nachádza v ťažkých časoch a na jeho čele stojí najslabšia a najneschopnejšia vláda v novodobých dejinách štátu. Matovič vzhľadom na nedostatok IQ a EQ nepochopil, že každá príležitosť trvá len istý čas a raz ponesie zodpovednosť spolu so svojou pouličnou bandou za vlastizradu spáchanú na slovenskom národe. História, ktorú on zjavne neovláda, nám to neraz dokázala! Pokazil nám to!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.