MATOVIČ: ZAOČKOVAŤ SA DÁM AKO KAPITÁN LODE ÚPLNE POSLEDNÝ

VIDEO: Predseda vlády totiž, že ako kapitán lode by sa mal dať zaočkovať ako posledný. Prednosť chce dať všetkým, ktorí to potrebujú viac ako on - zdravotnícki pracovníci a starší ľudia, ktorí sú najviac ohrození. 

Foto TASR
Dátum 28.11.2020

Igor Matovič sa vo štvrtok večer zúčastnil politicko-diskusnej relácie televízie JOJ Na Hrane. V rámci diváckych otázok dostal od diváka zo Žiliny otázku: ,,Keď príde na Slovensko očkovacia látka, dáte sa ako prvý zaočkovať ako vzor všetkým, spolu so svojou rodinou a následne aj s celou vládou?"

Predseda vlády vyhlásil, že ako kapitán lode by sa mal dať zaočkovať ako posledný. Prednosť chce dať všetkým, ktorí to potrebujú viac ako on - zdravotnícki pracovníci a starší ľudia, ktorí sú najviac ohrození. Moderátorka Jana Krescanko Dibáková okomentovala odpoveď Igora Matoviča, že je to šalamúnske rozhodnutie.  

VIDEO:  ↓ ↓ ↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.