MATOVIČ ZAÚTOČIL NA KRITIKOV: STE KLAMÁRI, KTORÍ TANCUJÚ NA HROBOCH

Matovič: "Keď sú takí odborníci, nech nám teda vyrobia tie vakcíny. Keď ich vo svete vedia vyrobiť, prečo ich oni nevyrobia? My potom budeme vedieť očkovať a za tri dni zaočkujeme celé Slovensko". 

Foto TASR
Dátum 13.01.2021

Predseda Igor Matovič  to nezvládol a pred rokovaním vlády SR opäť ostro zaútočil na odborníkov, ktorí nesúhlasili a kritizovali jeho nápad zopakovať plošné testovanie. Igor Matovič už v minulosti neustál kritiku odborníkov. Tentokrát ich však označil za klamárov a povedal, že tancujú na hroboch mŕtvych ľudí. 

"Keď sú takí odborníci, nech nám teda vyrobia tie vakcíny. Keď ich vo svete vedia vyrobiť, prečo ich oni nevyrobia? My potom budeme vedieť očkovať a za tri dni zaočkujeme celé Slovensko," hovorí Matovič.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.