MATOVIČ ZNEUŽIL DÔVERU ĽUDÍ, JEHO SLOVÁ SA ZMENILI NA KLAMSTVÁ A LŽI

VIDEO: To, čo Igor Matovič pred voľbami Slovákom sľuboval sa zmenilo hneď po tom, ako vyhral voľby. Predseda strany SMER-SD Robert Fico tvrdí, že ľudí oklamal a podlo sa dostal k moci. Na nedeľu preto zvoláva Slovákov na protest do Rimavskej Soboty. 

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 12.10.2021

Na portáli Youtube sa objavilo video, ktoré zachytáva súčasného ministra financií Igora Matoviča pred parlamentnými voľbami, ktoré sa uskutočnili v roku 2020. Vo videu Matovič a ostatní súčasní poslanci a ministri tvrdia, že nemôžu strašiť ľudí tým, že im zoberú sociálne výhody, obedy a vlaky zadarmo alebo že im zrušia minimálnu mzdu či siahnu im na dôchodky. 

Časom sa však ukázalo, že všetko to, čo Matovičove hnutie OĽaNO nechcelo urobiť, predsalen urobilo. 

K videu, ktoré na Youtube nahrala strana SMER-SD sa vyjadril aj predseda strany Robert Fico na svojom Facebooku: 

OKLAMALI SLOVÁKOV A PODLO SA DOSTALI K MOCI 

Súčasná vládna koalícia zvíťazila v parlamentných voľbách na základe podvodu. Igor Matovič zámerne zavádzal a v predvolebnej kampani uviedol slovenskú verejnosť do omylu. Klamal, keď sľuboval zachovanie sociálnych štandardov vybudovaných za roky vlády strany SMER - SD. Preto sa musí súčasná vláda pratať čo najskôr kade ľahšie. Jediným legitímnym nástrojom ako skončiť toto trápenie Hegeromatovičovej vlády je referendum o skrátení volebného obdobia súčasnej vlády. Strana SMER - SD je dôraznou, ale konštruktívnou opozičnou silou. Nenechajme súčasnú vládu podľahnúť falošnej predstave, že napriek historicky najnižšej dôvere sa potichu "prepečú" všetky jej zlyhania.
Príďme v nedeľu do Rimavskej Soboty jasne a nahlas povedať, čo si myslíme o súčasnej vláde.

V NEDEĽU SA STRETNEME V RIMAVSKEJ SOBOTE 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.