MATOVIČOV PLNE ZAOČKOVANÝ PORADCA MÁ COVID - KAMENICKÝ JE KVÔLI NEMU V KARANTÉNE

V sobotňajších diskusiách sprevádzal Matoviča jeho mediálny poradca, ktorý sa chváli tým, že je plne zaočkovaný. Deň na to mu vyšiel pozitívny test na koronavírus. Ohrozil tým štáb televízie TA3, RTVS i spoludiskutujúcich, medzi ktorými je i Ladislav Kamenický. Ten sa v nedeľu kvôli tomu nemôže zúčastniť protivládneho protestu v Rimavskej Sobote.

Foto sita/ľUdOVÍT VANIHER
Dátum 17.10.2021

Tak toto tu ešte nebolo! Priatelia, čítajte až do konca, toto stojí za to!

1. Matovičov mediálny poradca má Covid. Nebudem písať meno, lebo ide o jeho zdravotný stav - nazvime ho teda pracovne Igorov pusipajtáš. 

2. Chalanisko sa po boku Matoviča včera trepal do televízií na diskusie s Lacom Kamenickým. Ohrozil tým celé televízie aj politikov, čo tam boli.

3. A to aj napriek tomu, že mal podozrenie, že môže mať Covid a čakal na výsledok testu. Načo tam preboha liezol? Ako je možné, že sa medzi absolvovaním testu a čakaním na výsledok trepal von?

4. Týmto nám vlastne odpálil Laca Kamenického, ktorý nemôže ísť na protest do Rimavskej Soboty, lebo nakazený Igorov pusipajtáš ho označil ako kontakt. 

5. Keby Laco išiel do Rimavskej, zase by tu už OĽaNO vyhukovalo, ako roznášame Covid. Zase by tu bolo zovšadiaľ - lebofico, lebosmer.

6. A pritom to sami roznášajú, lebo Igorov pusipajtáš nevie ostať sedieť doma na prdeli, keď má podozrenie, že to má. A logicky - podozrenie mať musel, lebo si dal robiť test.

7. Ale teraz príde to najlepšie. Pozrel som si stenu tohto poradcu a tam sa tento známy liberálik pýši tým, že je "FULLY VACCINATED". 

8. Ešte aj informácie o svojich zdravotných zákrokoch si vycapuje v angličtine. Detičky Ameriky to už inak ani nevedia...

9. Ja len dúfam, že keď chaloš nabudúce absolvuje klystír, nevycapí si na sociálnu sieť veľkým pekne po anglicky - I ENJOYED MY CLYSTER!

10. Ale pointa je inde: ako je možné, že tuná Igorov pusipajtáš je plne zaočkovaný, no napriek tomu dostal Covid a ešte ho aj roznáša? Aký to dáva zmysel? 

11. Veď tu celé mesiace Matovičovci vyhukujú, že vakcína je úsmev, sloboda a tak. Vraj ťa má chrániť a vďaka nej sa stávaš nadčlovekom. 

12. Dokonca ani na testíky nemusíš chodiť, keď máš dve včeličky - na tie musia chodiť iba tí hnusní podľudia, čo včeličku nemajú. Ten "dobytok", čo má iný názor!

13. Igorov pusipajtáš je krásny učebnicový príklad, že aj zaočkovaní môžu dostať Covid. A že ho môžu šíriť. Tak prečo na nich platia iné pravidlá ako na nezaočkovaných? 

14. Mňa bude velice zaujímať, či bude teraz päť dní Matovič v karanténe. Tak ako každý iný Slovák. So svojím pusipajtášom boli hlava na hlave, slina na sline. Jasný - kontakt.

15. A zjavne je úplne jedno, či je Matovič zaočkovaný alebo nie, pretože sám jeho mediálny poradca je dôkazom, že to šíria aj zaočkovaní.

Ak Matovič budúci týždeň pôjde do práce, tak ohrozí všetkých naokolo. Tak čo, Igorko - ideš zamorovať? A kedy si urobíš poriadok s pusipajtášmi?

Vidíme sa v Rimavskej Sobote, sme na ceste, priatelia.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.