MATOVIČOVA JUNTA ROZKLADÁ REPUBLIKU

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Lenka Mayerová: Štát sa k svojim občanom správa ako k novodobým otrokom. Štát sa občanovi stále niečím vyhráža, dáva sankcie, pritom zabúda, že štátni úradníci vrátane vlády, poslancov NR SR, úradníkov štátnej správy i samosprávy žijú z daní pracujúceho národa. Títo ľudia nemajú právo šikanovať občanov.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 01.01.2021

Slovenská republika vstupuje do nového roka v značnom rozklade právneho a demokratického štátu. Koalícia, ktorá vzišla z minuloročných volieb, dokázala za pár mesiacov premeniť parlamentnú demokraciu na totalitný režim s prvkami liberálneho fašizmu. A posledná udalosť – smrť generála Milana Lučanského len potvrdzuje demontáž Slovenskej republiky. K 28. narodeninám dostane národ žitie v permanentnom núdzovom stave a Ústave SR zasadí Matovičova junta tvrdý úder. Hoci bol rok 2020 mimoriadne negatívny, treba si povedať pravdu, že rok 2021 bude ešte horší, pretože v priebehu nového roka občania SR pocítia dôsledky nielen pandémie, ale najmä ekonomické, spáchané najneschopnejšou a najagresívnejšou vládou, akú kedy Slováci zažili.

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus

 

Mrzí ma, že nielen voliči, ale najmä „pronárodní“ vodcovia nedokázali pochopiť, že svojím neúmerne vysokým egom otvorili cestu na presadzovanie záujmov zahraničných mocností.

 

Slovenská republika je dnes pričinením Matovičovej vlády pod americkou kuratelou a je len otázka času, kedy sa na zvrchovanom území SR usadia vojská NATO, čím Slovensko príde aj o posledný kúsok svojej suverenity, ktorý ešte neodovzdala EÚ.

 

SR bude podstatne intenzívnejšie pociťovať rusofóbnu či migračnú politiku, tvrdé presadzovanie agendy LGBTI komunity, útok na kresťanstvo, tradičnú rodinu i morálne hodnoty, ale aj politické procesy, odstraňovanie nepohodlných ľudí.

Občania Slovenskej republiky sú neustále pod tlakom americkej propagandy, mediálnych manipulácií, politických pascí zo zahraničia, čím republika čelí pokusom o štátny prevrat. Kým si slovenský ľud nebude na Slovensku vládnuť sám, neprestane sa báť, sústavne sa klaňať zahraničným vládcom, tak sme cieľ zakladateľov štátu z roku 1993 nedosiahli, a preto sa musí národ zobudiť. Nemôže čakať dovtedy, kým nebude doslova žrať trávu, ako to povedal v najúspešnejšom rozhovore roka 2020 v Extra plus ekonóm Marián Vitkovič.

ČÍTAJTE TIEŽ: ZÁPAS O SLOVENSKÚ ŠTÁTNOSŤ SA NESKONČIL

Máme vlastný štát, ale nevážime si ho, zrejme preto, že sme na ho získali bez preliatia jedinej kvapky krvi. Slováci by mali byť konečne hrdí sami na seba a dotlačiť štátnych predstaviteľov, aby im vytvorili podmienky na slušný život. Štát sa k svojim občanom správa ako k novodobým otrokom, sú mu dobrí len na platenie daní. Štát sa občanovi stále niečím vyhráža, dáva sankcie, pritom zabúda, že štátni úradníci vrátane vlády, poslancov NR SR, úradníkov štátnej správy i samosprávy žijú z daní pracujúceho národa. Títo ľudia nemajú právo šikanovať občanov – svojich voličov, predstavitelia štátu majú slúžiť občanovi.

V ostatných parlamentných voľbách sa politici z protislovenského spektra na rozdiel od pronárodných síl dokázali zmobilizovať a poskladať súčasnú koalíciu, ktorá každým svojím rozhodnutím demontuje slovenskú štátnosť. Mrzí ma, že nielen voliči, ale najmä „pronárodní“ vodcovia nedokázali pochopiť, že svojím neúmerne vysokým egom otvorili cestu na presadzovanie záujmov zahraničných mocností. Slovenská republika je dnes pričinením Matovičovej vlády pod americkou kuratelou a je len otázka času, kedy sa na zvrchovanom území SR usadia vojská NATO, čím Slovensko príde aj o posledný kúsok svojej suverenity, ktorý ešte neodovzdala EÚ. SR bude podstatne intenzívnejšie pociťovať rusofóbnu či migračnú politiku, tvrdé presadzovanie agendy LGBTI komunity, útok na kresťanstvo, tradičnú rodinu i morálne hodnoty, ale aj politické procesy, odstraňovanie nepohodlných ľudí. Tomuto všetkému mohli zabrániť politici, ktorí dnes vykrikujú na pomyselných tribúnach, ako idú zachrániť Slovensko. Neskoro! Týchto politikov treba poslať do zabudnutia! Slováci sa musia dať šancu novým tváram, a nie politickým dedičom, ktorí si myslia, že môžu naďalej balamutiť národ peknými rečičkami a ksichtmi. V priebehu pár mesiacov bude moc ležať na zemi a ľahko sa môže stať, že ju zo zeme uchopí práve prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá otvorene začína volebnú kampaň a zavŕši ju v roku 2024 s názvom Zjednotená krajina, keďže nedokáže Slovensko nazývať Slovenskou republikou, štátom či vlasťou. A to je čas pre novú tvár v politike, ktorá dokáže národ zjednotiť a uchovať územnú celistvosť, zvrchovanosť, suverenitu a nedotknuteľnosť Slovenskej republiky, a nie tejto krajiny!

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.