MATOVIČOVA SESTRA ZUZANA BELICOVÁ VRAJ PODPOROVALA V PREZIDENTSKÝCH VOĽBÁCH HARABINA

AKTUALIZOVANÉ: Zuzana Belicová sleduje politiku dlhodobo a nešetrí kritikou na adresu Radičovej, Ficovej, či Matovičovej vlády. Denník Nový Čas ju vraj našiel v sekcii administrátorov na sociálnej sieti s názvom Volím Harabina. Ak je pravda, že žijeme v demokracii, tak každý má stále právo na svoj názor a teda aj Zuzana Belicová má slobodnú voľbu koho volí!

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 07.11.2020

Zuana Belicová, sestra premiéra Igora Matoviča, ktorá sa predvčerom zapojila do diskusie na Facebooku a zároveň nám poslala stanovisko k vzťahu so svojim bratom je údajne podporovateľkou bývalého neúspešného kandidáta na prezidenta SR Štefana Harabina. Zuzana Belicová odsúdila premiérove celoplošné testovanie pod nátlakom verejnosti: "Myslela som, že vyhrážky, nátlak a vydieranie sú praktiky, ktoré používa len mafia." Takto komentovala Matovičova sestra celoplošné testovanie a jeho "dobrovoľnosť". Inde zasa na adresu vlády uviedla: "Banda vydieračská berie 5 000 EUR, vozí si v štátnych limuzínach kur*y za naše dane a vraj "prázdna špajza" a zákaz vychádzania!" Zuzana Belicová  v našej diskusii uviedla: Neviem, či tento môj komentár uvidí aj niekto iný ako moji FB priatelia, keďže ma “demokrati” na verejných stránkach úspešne blokujú. Naša redakcia jej stanovisko uverejnila v plnom rozsahu bez akéhokoľvek zásahu, za čo sa nám poďakovala.

V článku uiviedla: „ Začínajú vychádzať články a dozvedám sa o mne veci, o ktorých sama nič neviem. Žiadny novinár sa ma nikdy nič nepýtal, ani so mnou nekonzultoval. To, čo si o mne prečítate, teda logicky môžu byť úplné fantazmagórie a senzácie uverejnené z dôvodu vyššej čítanosti média.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČOVA SESTRA ZUZANA BELICOVÁ: PRAVDA O MOJOM VZŤAHU K BRATOVI

Dnes som sa dozvedela, že som sa nejak zmenila. Nijako som sa nezmenila, som to stále ja a názory mám stále rovnaké na dianie okolo nás. Tak, ako pred rokmi, tak aj teraz. Ako som uviedla aj v statuse zo dňa 26. októbra: "Ospravedlňujem sa tým politikom, političkám a ich fanatickým voličom, ktorých moje príspevky pohoršujú, ale klamstvá, farizejstvo, papalášske maniere, oportunizmus, manipulácie a nenažranosť som neznášala rovnako v čase vlády Radičovej, Fica a som na to všetko rovnako citlivá aj za vlády Matoviča. 

Zároveň si stále rovnako veľmi vážim ľudí, či už tých najobyčajnejších, nenápadných alebo aj známe osobnosti, ktorí sa neboja vyjadriť svoj názor verejne, hoci tak čelia posmechu, dehonestácii od mocných, opovrhovaniu či verbálnej šikane ich fanatikov. Takých ľudí, ktorí sú citliví na manipulácie, klamstvá, faloš, pretvárku budem vždy podporovať. Keby takých bolo čo najviac...

„Zuzana Belicová sleduje politiku dlhodobo. Denník Nový Čas ju vraj našiel v sekcii administrátorov na sociálnej sieti s názvom Volím Harabina. Ako ďalej denník uviedol v skupine má Zuzana Belicová možnosť usmerňovať skupinu, úpravu statusov, ktorú zastrešuje práve Štefan Harabin. Ak je pravda, že žijeme v demokracii, tak každý má stále právo na svoj názor a teda aj Zuzana Belicová má slobodnú voľbu koho volí!

Zuzana Belicová uviedla stanovisko k inforáciám o vzťahu k Štefanovi Harabinovi, prinášame jej vyjadrenie v plnom znení:

Zuzana Belicová: Áno, je pravdou, že som podporovala pána Harabina v prezidentskej kandidatúre. Slušne sa ma opýtal, či by som nemohla dohliadnuť na skupinu, súhlasila som a stala som sa tam jedným z moderátorov. Nebola som administrátor - teda správca a zakladateľ skupiny. Táto moja aktivita tam trvala len do skončenia prezidentských volieb v marci 2019. Toho času sa tam nijako neangažujem, iba tam niekde asi svieti moje meno. Pána Harabina si vážim za jeho výnimočné právne vedomosti a preto, lebo ako jeden z mála je za Priamu demokraciu, teda aby ľudia mohli mať v rukách väčšiu moc než ju majú teraz 1 krát za 4 roky pri voľbách. Priama demokracia by ľuďom napríklad dovolila odvolávat skorumpovaných politikov, rozhodovať o výške ich platov, o hmotnej zodpovednosti politikov napríklad. Priamu demokraciu malo na začiatku v programe aj OĽaNO, no pravdepodobne od nej už upustili, lebo moc v rukách ľudí v Priamej demokracii je ten pravý pomyselný “bič” na skorumpovaných politikov. Skorumpovanci, podvodníci či zlodeji by tak určite nezohrievali parlamentné stoličky celé roky.

 

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.