MAYEROVÁ: NA PRVOM MIESTE MÁ BYŤ NÁRODNÝ ŠTÁT, NIE ZÁUJMY EÚ ČI NATO

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Čakajú nás mimoriadne ťažké i turbulentné politicko-spoločenské časy a ak ich chceme prežiť, musíme vziať osud do vlastných rúk. Prosím vás, nedajte si zobrať svoj hlas, choďte voliť a 29. októbra rozhodnite o SKUTOČNEJ ZMENE!

Foto EXTRA PLUS
Dátum 22.10.2022

Parlamentné voľby v Taliansku i vo Švédsku ukázali, ako ľudia prahnú po zmene. Majú plné zuby zvrátenej ideológie a liberálnej demokracie, ktorá je v skutočnosti diktatúrou najhrubšieho zrna. Matovičova i Hegerova vláda pod ochranou prezidentky Zuzany Čaputovej siaha občanom na slobodu slova, na ktorú si našli zákonnú cenzúru. Za dva a pol roka dokázali poprieť a zničiť ideály nežnej revolúcie, pretože dnes ľudí za ich názor vyhadzujú z práce a veľmi ľahko sa môže stať, že za názor ich budú posielať do väzenia, ako inak, pod hlavičkou demokracie, o ktorej veľmi rada rozpráva vraj prezidentka všetkých občanov Zuzana Čaputová.

 

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus:

 

Väčšina politických „elít“ nielen u nás, ale ani v EÚ si akosi nevšimla, že zemeguľa sa pretočila a prichádza nová éra, ktorá nebude podliehať diktátu Bruselu alebo USA. Voľby vo Švédsku či v Taliansku sú jasným odkazom, že ľudia túžia po zmene a normálnych hodnotách.

Väčšina politických „elít“ nielen u nás, ale ani v EÚ si akosi nevšimla, že zemeguľa sa pretočila a prichádza nová éra, ktorá nebude podliehať diktátu Bruselu alebo USA. Voľby vo Švédsku či v Taliansku sú jasným odkazom, že ľudia túžia po zmene a normálnych hodnotách. Avšak nielen v západnom svete, ale aj v bývalom „ostbloku“, ako nás Západ rád označuje, sa ľudia mobilizujú a dokazujú, že si nedajú zobrať svoj hlas. Riadia sa zdravým rozumom, na rozdiel od madam Leyenovej, ktorá likviduje národné štáty EÚ.

Tretieho septembra takmer stotisíc Čechov zaplnilo Václavské námestie na demonštrácii proti vláde. Protest niesol názov Česká republika na prvom mieste. Davskandoval Demisiu!, Máme toho dosť! alebo Už je to tu! Ľudia držali v rukách heslá proti EÚ, NATO, premiérovi Fialovi, zelenej dohode pre Európu a odmietavému postoju vlády k Rusku. Organizátori žiadalidemisiu vlády. Podobný protest pred Prezidentským palácom zažilo aj Slovensko 20. septembra, kde verejne vystúpili občianski aktivisti spolu s predstaviteľmi opozičných strán.

A výsledok? Televízia Markíza, ktorá je v rukách amerického kapitálu, označila protestujúcich za dezolátov v uliciach. Protesty v ČR i SR vládnych predstaviteľov nijako nevyrušili, naďalej plnia domáce úlohy, ktoré majú od západných mecenášov. Protestovať a poukazovať na neprávosti určite treba, pretože sedením a nadávaním pri televízii či v krčme sa svetové problémy neriešia. Avšak práve teraz je najdôležitejšie demokratickým spôsobom vyhnať liberálov, progresívcov a prozápadných prisluhovačov z dobre platených miest účasťou v komunálnych a regionálnych voľbách. O skutočnej zmene rozhodnete vy 29. októbra 2022. To, že sa to dá, nám už ukázali Bulhari, kde na energetickej kríze padla vláda. Švédi a Taliani výsledkami volieb jasne dokázali, že na prvom mieste je národný štát, nie záujmy EÚ či NATO. Nakoniec Maďari ukázali zdravý rozum, keď do kresla opätovne poslali Viktora Orbána, ktorý chráni predovšetkým vlastný národ aj za cenu toho, že sa čoskoro budú Maďari porúčať z EÚ. Slováci môžu byť ďalším národom, ktorý nebude páchať ekonomicko-energetickú samovraždu.

„Demokratické zriadenie doplatí na to, že bude chcieť vyhovieť všetkým. Chudobní budú chcieť časť majetku bohatých a demokracia im to dá. Mladí budú chcieť práva starých, ženy práva mužov a cudzinci práva občanov. A demokracia im to dá. Zločinci budú chcieť obsadiť verejné funkcie a demokracia im to umožní. A až zločinci demokraciu nakoniec ovládnu, lebo od prírody bažia po mocenských pozíciách, vznikne tyrania horšia ako ktorákoľvek monarchia či oligarchia.“

 

(Sokrates, starogrécky filozof, 469 pred Kr.)

Prieskumy verejnej mienky hovoria jasnou rečou: vyše osemdesiat percent občanov SR nechce súčasnú vládu. Po zmene túžia obyvatelia v Bratislave, Košiciach, Trnave, Prešove, Žiline, ale aj v Banskej Bystrici, kde už občania nechcú jesť falošné klobásky či počúvať o menštruačnej chudobe, pretože zažívajú skutočnú chudobu.

Nakoniec to potvrdzujú aj štatistické údaje, pretože v tomto kraji sa nachádzajú až štyri najmenej rozvinuté okresy z celého Slovenska. A v tejto súvislosti je donebavolajúce, že v srdci Slovenska prišli Stredoslováci o 4,5 milióna eur na nezmyselnom spore, a o ďalších 23 miliónov, keď Lunterovci navýšili počet zamestnancov na BBSK o sto percent. Čakajú nás mimoriadne ťažké i turbulentné politicko-spoločenské časy a ak ich chceme prežiť, musíme vziať osud do vlastných rúk. Prosím vás, nedajte si zobrať svoj hlas, choďte voliť a 29. októbra rozhodnite o SKUTOČNEJ ZMENE!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.