MAŽGÚT: HEGER KLAME, POSLANIE STÍHAČIEK MIG-29 NA UKRAJINU NIE JE NÁRODNÝM ZÁUJMOM

Dočasne poverený premiér SR Eduard Heger tvrdí, že je v našom národnom záujme, aby sme na Ukrajinu poslali stíhačky Mig-29.

Foto FB Jána Mažgúta
Dátum 10.02.2023

Vedúci tlačového oddelenia Smeru-SD Ján Mažgút sa na sociálnej sieti Facebook vyjadril k prísľubu Hegera Zelenskému, že urobí maximum pre to, aby sme Ukrajine poskytli stíhačky Mig-29. „Po tom, čo ste otvorili naše nebo ako Dzurinda v 1999 keď Američania bombardovali srbský Belehrad, chcete po plne funkčnej S-300 poslať na Ukrajinu aj naše stíhačky Mig-29. Váš prísľub, pán nedôveryhodný Heger“ Zelenskému maximálne vyhovieť jeho požiadavke je ďalším ohrozením našej národnej bezpečnosti. Aj keď nerád, ale pomôžem si slovami prezidentky Čaputovej, ktorá vás vyzvala, že počas svojho dočasného poverenia, teda do termínu predčasných volieb 30. septembra, máte vládnuť profesionálne, máte preukázať schopnosť zabezpečiť kľúčové oblasti fungovania krajiny a doviesť Slovensko k predčasným voľbám. Čo však robíte vy? Stále sa správate ako neobmedzení vládcovia vesmíru, svojou neschopnosťou a navyše s obmedzenými kompetenciami prehlbujete krízu a ľudí nechávate ďalej bez povšimnutia len tak krvácať. Kde je tá pomoc v dôsledku rastu cien energií a potravín? Kde je tá adresná pomoc ľuďom najviac postihnutým chudobou, stabilizácia samospráv?“ Podľa Mažgúta by malo Slovensko urobiť maximum, aby bol na Ukrajine čo najskôr mier. „Tak nás neoblbujte, pán Heger, že vojenská pomoc Ukrajine je v našom národnom záujme. Je to v prvom rade v záujme západných mocností, ktorým vy slepo pritakávate a ženiete Slovensko do vojny,“ dodal na záver Mažgút.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.