MAŽGÚTOV ODKAZ: PRESTAŇTE S PRETLÁČANÍM DÚHY A ŽLTO-MODREJ VLAJKY DO NAŠICH KAŽDODENNÝCH ŽIVOTOV!

VIDEO: Ján Mažgút, kandidát na poslanca do NR SR (Smer-SSD): Videli ste, akou dekadentnou a zvrátenou pozvánkou lákate návštevníkov na novú divadelnú sezónu?! 

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 31.08.2023

"Milí mestskí progresívci – na čele s vraj primátorom Vallom. Už vám nestačia len verejné budovy, na ktoré bez hanby a najmä úcty k našej histórií vešiate všelijaké prapodivné vlajky, ešte ste si aj sprivatizovali naše mestské divadlo, kam majú ľudia chodiť za kultúrou, zábavou a možno aj vzdelaním, na pretláčanie ukrajinských a LGBTI tém", hovorí na úvod videa Ján Mažgút, kandidát na poslanca NR SR (Smer-SSD), ktoré zverejnil na sociálnej sieti. "Vy ste vôbec videli, akou dekadentnou a zvrátenou pozvánkou lákate návštevníkov na novú divadelnú sezónu?! Jediným strašiakom, ba dokonca ohrozením našej budúcnosti ste vy, s vašim násilným pretláčaním dúhy a žlto-modrej vlajky do našich každodenných životov.   

PETÍCIA ZA OKAMŽITÉ ODVOLANIE RIADITEĽKY DIVADLA P.O. HVIEZDOSLAVA

Môžem byť akýkoľvek milovník kultúry, ale týmto ste mi návštevu divadla skôr znechutili.  
A pokiaľ ide o deti, ktoré v nemalej miere navštevujú kultúrne inštitúcie, prestaňte s týmto tupým podprahovým pretláčaním chorých myšlienok do ich detských hláv! To jediné, čo nechcem je, aby som svojim deťom vysvetľoval, prečo princ bozkom zobudil Šípového ružiaka a žili spolu „šťastne“ až do smrti, alebo prečo Snehulienke v lesnej chalúpke pomáhalo sedem trpaslíčiek... 
Oficiálne týmto vyzývam vedenie mesta, aby prehodnotilo nechutný vizuál na novú divadelnú sezónu a vyvodilo zodpovednosť voči riaditeľke Divadla P. O. Hviezdoslava, ktorý sa musí doslova v hrobe obracať", uzavrel svoje vyjadrenie Ján Mažgút.

VIDEO TU: 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.