MAZUREK: AK NEZNIČÍME VLÁDU MY, TAK VLÁDA ZNIČÍ SLOVÁKOV!

VIDEO: Podpredseda hnutia Republika a poslanec NR SR Milan Mazurek: Sila vyhrážok a vedomého vládneho nátlaku voči svojim obyvateľom smeruje do katastrofy.

Foto FB MILANA MAZUREKA
Dátum 22.11.2021

Podpredseda hnutia Republika a poslanec NR SR Milan Mazurek tvrdí, že na Slovensku môže byť o chvíľu realitou povinné očkovanie tak ako v susednom Rakúsku. Slovenská vláda podľa neho ochotne a do bodky nasleduje tú rakúsku. Lockdown pre nezaočkovaných sa čoskoro podľa neho pretaví aj do tvrdého lockdownu pre všetkých, keďže COVID-19 môžu prenášať aj očkovaní ľudia. „Vláda tlačí občanov do bodu, z ktorého niet návratu. Sila vyhrážok a vedomého vládneho nátlaku voči svojim obyvateľom smeruje do katastrofy. Ľudia si siahajú na dno a v zúfalstve už nevedia, kam sa obrátiť. Toto je výsledok vlády z februára 2020. Musí to skončiť. Za každú cenu... Pripravme sa na generálny štrajk. Nevzdajme sa!“ vyzýva ľudí Mazurek na Facebooku.

VIDEO: ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.