MAZUREK: ORGÁN, KTORÝ VYMÝŠĽA OPATRENIA, BY SME NEMALI NAZÝVAŤ KONZÍLIUM ODBORNÍKOV, ALE IBA ORGÁN

Milan Mazurek, podpredseda hnutia Republika: Ničia nás po všetkých stránkach. Zo spoločnosti sa nevytratil len zdravý rozum, ale aj ľudskosť. Kvôli vláde sa národ podrobuje šialeným opatreniam.

Foto TASR/Jaroslav Novák
Dátum 29.11.2021

Podpredseda hnutia Republika Milan Mazurek na svojom facebookovom profile 28. novembra 2021 vzyval ľudí do generálneho štrajku. Hlavným dôvodom podľa neho sú opatrenia z dielne súčasnej vlády. Poukazuje na aktuálne opatrenie, podľa ktorého majú do materských škôl povolený vstup len rodičia zaočkovaní alebo po prekonaní vírusu Covid-19. 

Milan Mazurek na Facebooku uviedol:

Ničia nás po všetkých stránkach. Zo spoločnosti sa nevytratil len zdravý rozum, ale aj ľudskosť. Kvôli vláde sa národ podrobuje šialeným opatreniam. Orgán, ktorý toto vymyslí by sa nemal nazývať konzílium odborníkov, ale len orgán.

Aby všetci vedeli, akí gestapácki psychopati v ňom sedia.
V odboroch aktuálne prebieha debata o generálnom štrajku. Iné vyústenie ani nemôže pripadať v úvahu. Táto vláda musí vypadnúť a stáť pred súdom. Hovorte o štrajku všade kde môžete, vysvetľuje ľuďom okolo seba, že je nevyhnutný. Vyžaduje si to veľa práce a odhodlania, no musí sa nám to podariť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.