MAZUREK A SPOL ZAKLADAJÚ POLITICKÚ STRANU

Podľa Milana Mazureka ostalo v strane ĽS Naše Slovensko veľa primitívov. Zrejme narážal aj na oblastného predsedu strany z Bánoviec nad Bebravou, podľa ktorého sú Uhrík a Mazurekom "potkani zaplatení židmi."

Foto tasr
Dátum 07.02.2021

Odídenci zo strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) pripravujú vlastnú stranu. V relácii portálu Kulturblog to povedal poslanec Národnej rady SR Milan Mazurek. Informoval o tom spravodajský portál Aktuality.sk. Ako ďalej uviedli, nová strana by sa podľa Mazureka mala dostať z politickej izolácie.

„Pracujeme na tom, aby sme mohli priniesť alternatívu, aby tu bola národná, kresťanská a sociálne orientovaná strana, ktorá bude odborná, slušná a razantná,“ opísal svoje budúce politické kroky. Bližšie detaily o členoch či názve strany však nie sú známe.

Po odchode z Kotlebovej ĽSNS schytali Mazurek aj Uhrík hromadu kritiky a nadávok od jej členov. Predseda strany ĽSNS v Bánovciach nad Bebravou Anton Grňo dokonca napísal, že Mazurek s Uhríkom sú „potkani zaplatení židmi“. Na tieto útoky Mazurek reagoval tak, že v ĽSNS zostalo pôsobiť množstvo primitívov správajúcich sa ako primáti, čo bolo jedným z dôvodov, prečo radšej zvolili odchod.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.