MEDIÁLNY MÁG FEDOR FLAŠÍK BOJUJE O ŽIVOT

Podľa informácií Nového Času bol Flašík približne pred dvoma týždňami náhle hospitalizovaný v jednej z bratislavských nemocníc pre rapídne zhoršenie stavu. Rakovina sa u neho objavila ešte v silnejšej forme než predtým.

Foto MARKO ERD/SITA
Dátum 04.04.2024

Známeho 66-ročného biznismena Fedora Flašíka museli hospitalizovať. Informoval o tom Nový Čas s tým, že jeho stav je veľmi vážny a aktuálne bojuje o život na ARO v jednej z bratislavských nemocníc. Nový Čas pripomenul, že Flašíkovi pred rokmi diagnostikovali rakovinu. V minulosti povedal, že podstupoval len alternatívnu liečbu, ktorá nezabrala tak, ako sa očakávalo. Podľa informácií Nového Času bol Flašík približne pred dvoma týždňami náhle hospitalizovaný v jednej z bratislavských nemocníc pre rapídne zhoršenie stavu. Rakovina sa u neho objavila ešte v silnejšej forme než predtým.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.