MESÍK: NAJZAOČKOVANEJŠIE KRAJINY MAJÚ REKORDNÉ POČTY NAKAZENÝCH!

GRAF: Juraj Mesík, progresívny analytik a lekár: Pamätáte si ešte blúznenia o tom, ako masové podávanie vírusovej mRNA zabráni pokračovaniu pandémie, alebo tú o ostrovoch slobody? Prišla jeseň a celá rozprávka o spáse cez vieru v sv. Pfizera je v troskách.

Foto Facebook/Juraj Mesík
Dátum 18.11.2021

Progresívny analytik a lekár Juraj Mesík zverejnil údaje, ktoré vyvracajú presvedčenie, že vakcína je možnosťou ako ukončiť pandémiu. Súčasťou príspevku je aj graf, ktorý Mesíkovo presvedčenie o opaku len potvrdzuje.

Juraj Mesík na Facebooku 17. novembra 2021 uverejnil status:

Pamätáte si ešte blúznenia o tom, ako masové podávanie vírusovej mRNA zabráni pokračovaniu pandémie, alebo tú o ostrovoch slobody? Prišla jeseň a celá rozprávka o spáse cez vieru v sv. Pfizera je v troskách. Na grafe je dynamika rastu počtu "prípadov" - teda pozitívnych testov - v krajinách, ktoré majú o 50 i viac % očkovancov viac, ako Slovensko: Rakúsko - 64% očkovancov s dvomi dávkami (pre porovnanie SR 42,6%) - rekordný počet denných "prípadov"- 3 x viac ako na jar.

Zdroj: Facebook Juraj Mesík.

Holandsko - 73% dvojočkovancov - rekordný denný počet "prípadov"
Maďarsko - 60% - šplhá k rekordu
Island - 81,5% dvojočkovancov - rekordný počet "prípadov" - o 50% viac ako predošlý rekord.
Nemecko - 67% - denný počet nových "prípadov" šplhá k dvojnásobku predošlého rekordu.
Dole si všimnite Francúzsko (69%), Taliansko (72%) a Španielsko (80% dvojočkovancov). To, čo vidíme je o pár týždňov posunutý začiatok rastu počtu "prípadov". Dôvod posunu je veľmi elementárny - obyvatelia najjužnejších krajín EU majú dlhšie leto a hladina vitamínu D v krvi im začala klesať neskôr ako v severnejších krajinách EÚ. O 2-3 týždne sú tam, kde Rakúšania, Holanďania, Česi.
No a ešte India. 3% "prípadov" oproti máju, 60 x menej "prípadov" ako v Nemecku a 150 x menej ako v Rakúsku.
Ľudia tam majú slobodný prístup k ivermectinu (nechcem vidieť tie zničené hepatálky [plus jeseň a zima ako ich poznáme u nás sa ich v subtrópoch netýkajú.

Poznámka redakcie: Údaje o miere zaočkovanosti či počte nakazených vírusom Covid-19 sa neustále menia. Dnes napríklad Holandsko dosahuje už 84-percentnú zaočkovanosť, Portugalsko má až 86 percent zaočkovaných obyvateľov, napriek tomu denný počet infikovaných je okolo 2-tisíc.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.