MIKAS NAVRHUJE TVRDÝ LOCKDOWN ASPOŇ NA TRI TÝŽDNE

Hlavný hygienik pripomenul, že sme dosiahli hranicu 3 200 hospitalizovaných pacientov s Covid-19, ktorá je stanovená aj v COVID automate ako hranica pre zvažovanie celoplošného lockdownu.

Foto sita/jana Birošová
Dátum 24.11.2021

Hlavný hygienik SR Ján Mikas sa stotožňuje s názorom konzília odborníkov, ktorí navrhujú tvrdý lockdown. Potvrdil to pred stredajším zasadnutím vlády. Návrh konzília považuje za dostatočne tvrdý, sľubuje si od neho sploštenie krivky nárastu nových prípadov koronavírusovej infekcie. Pripomenul, že sme dosiahli hranicu 3 200 hospitalizovaných pacientov s ochorením COVID-19, ktorá je stanovená aj v COVID automate ako hranica pre zvažovanie celoplošného lockdownu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.