MODRÍ: CHCEME PRETVORIŤ SLOVENSKO NA DEMOKRATICKÚ, PROSPERUJÚCU A BEZPEČNÚ KRAJINU

Ako informoval člen Modrých Ľuboš Schwarzbacher, Béla Bugár a Ivan Mikloš im vypomôžu s kampaňou, avšak kandidovať nebudú. Dodal, že spolu so štartom cyklistických pretekov Tour de France opäť vytiahnu bicykle a spustia vlastnú Tour de Slovakia.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 09.06.2023

Cieľom strany Modrí - Európske Slovensko je pretvoriť Slovensko na demokratickú, prosperujúcu a bezpečnú krajinu. Do volieb predložia spoločnú kandidátku pod hlavičkou Modrí, Most-Híd. Ako ďalej v tlačovej správe informoval člen Modrých Ľuboš Schwarzbacher, v cieli ich podporia Béla Bugár (Most-Híd 2023) a Ivan Mikloš, ktorí vypomôžu s kampaňou, avšak kandidovať nebudú. V kampani sa chcú vyvarovať prázdnym frázam či sľubom a zbytočným konfrontáciám.

„Využijeme všetky dostupné zdroje, aby sme čo najviac času strávili v teréne a medzi ľuďmi. V lete sa budeme stretávať pri športovaní, na turistických vychádzkach alebo pri návštevách kultúrnych pamätihodností. Chceme, aby sa s nami počas kampane mohol osobne stretnúť každý, kto prejaví záujem,“ informoval Schwarzbacher. Dodal, že spolu so štartom cyklistických pretekov Tour de France opäť vytiahnu bicykle a spustia vlastnú Tour de Slovakia.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.