MYSLÍTE SI, ŽE JEŽIŠ BOL BIELY? STE HNUSNÝ RASISTA!

Aktivista protirasistického hnutia Black Lives Matter, Shaun King požaduje odstránenie sôch a obrazov bieleho Ježiša. Tvrdí, že je to odporná biela propaganda a všetky nástenne maľby a vitráže, kde je biely Ježiš a jeho európska matka s ich bielými priateľmi by mali byť odstránene. 

Foto Archív
Dátum 25.06.2020

Aktivista protirasistického hnutia Black Lives Matter, Shaun King požaduje odstránenie sôch a obrazov "bieleho Ježiša". Vraj je to rasizmus. 

Americká firma Eskimo mení názov, pretože aj ten je rasistický. Úpravy zvažuje aj firma Kofila, ktorá má na svojom obale černocha. 

Takže toto je budúcnosť, ktorú pre nás chystajú slniečkari. 

"Všetky formy umenia, ktoré predstavujú Ježiša ako bieleho muža, sú len na základe dôkazov bielej nadvlády a rasistickej propagandy," napísal King na svojom Twitteri.

Slniečkari a pridruženci hnutia Black Lives Matter ničia sochy našich hrdinov po celom svete, tento neduh sa dostal pred pár dňami už aj ku nám. 

ČÍTAJTE TIEŽ: NIČENIE SÔCH ZAČÍNA UŽ AJ U NÁS - VANDALI ZNIČILI SOCHU ANDREJA HLINKU

Preklady originál príspevok Shauna Kinga, ktoré uverejnil na svojom Twitteri - (Originál príspevky nájdete nižšie)

Všetky nástenné maľby a vitráže, kde je biely Ježiš a jeho európska matka s ich bielými priateľmi by tiež mali byť odstránene.

Sú príkladom brutálnej formy bielej nadvlády.

Myslím si, že sochy bielych Európanov, o ktorých tvrdia, že je Ježiš, by mali byť zničené. Sú formou bielej nadvlády. Vždy boli.

Keď sa chcel Ježiš a jeho rodina skryť. Hádajte kam šli. Do Egypta, nie do Dánska.

Roztrhajte ich. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.