NAĎ: ĎAKUJEM AMERIČANOM ZA MILIÓN DOLÁROV

Slovensko dostane od USA milión dolárov na zničenie delostreleckej kazetovej munície M 26. Vďaka tejto finančnej pomoci nám Američania vraj ušetria peniaze z našich daní. Informoval o tom minister obrany Naď na svojom Facebooku. 

Foto TASR
Dátum 12.02.2021

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Jaroslav Naď dňa 12. februára 2021:

ĎAKUJEME ZA MILIÓNOVÚ POMOC! 

Ministerstvo zahraničných vecí USA nám poskytne v rámci bilaterálnej spolupráce sumu až do výšky jedného milióna USD na zničenie delostreleckej kazetovej munície M 26, ku ktorej sa Slovenská republika zaviazala pristúpením k medzinárodnému Dohovoru o kazetovej munícii. Ďakujem našim spojencom za podanie pomocnej ruky, nezištne ušetrili našim občanom až jeden milión z ich daní. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.