NAĎ: FICO, DANKO, PELLEGRINI HANBITE SA!

Jaroslav Naď, poslanec NR SR Demokrati: SNS, Smer a Hlas si urobili z ministerstva obrany a vojenského spravodajstva zlatú baňu a dnešok, kedy v rámci akcie Vírus obvinili viaceré osoby na čele s Balciarom, je toho dôkazom. Viete koľko techniky a výstroje mohli mať vojaci za 74 miliónov eur? Sú to peniaze, ktoré mali ísť na našu obranu!

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 20.09.2023

Exminister obrany Jaroslav Naď sa na svojom profile vyjadril k chýbajúcim 74 miliónom eur: "SNS, Smer a Hlas si urobili z ministerstva obrany a vojenského spravodajstva zlatú baňu a dnešok, kedy v rámci akcie Vírus obvinili viaceré osoby na čele s Balciarom, je toho dôkazom. Viete koľko techniky a výstroje mohli mať vojaci za 74 miliónov eur? Sú to peniaze, ktoré mali ísť na našu obranu!", uviedol na svojom profile Naď.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.