NAĎ: FICO, DANKO A UHRÍK VIDIA ZÁCHRANU V RUSKEJ TYRANII

Jaroslav Naď, exminister obrany: Mrazí ma predstava ruskej tyranie, v ktorej vidia svoju vlastnú záchranu pred spravodlivosťou Fico, Danko, Uhrík a Pellegrini, ktorý sa ešte rozhoduje, čo je správne. Ja to jednoducho nechcem. Nechcem aby sa moje deti a rodina stali otrokmi Zla.

Foto SITA/MARTIN MEDŇANSKÝ
Dátum 22.09.2023

"Mrazí ma predstava ruskej tyranie, v ktorej vidia svoju vlastnú záchranu pred spravodlivosťou Fico, Danko, Uhrík a Pellegrini, ktorý sa ešte rozhoduje, čo je správne. Ja to jednoducho nechcem. Nechcem aby sa moje deti a rodina stali otrokmi Zla.", napísal v úvode svojho príspevku Jaroslav Naď.

Ďalej Naď pozíva ľudí k volbám: "Chcem naďalej bezpečné a sebavedomé Slovensko, ktoré vie, aké hodnoty sú správne. 30. septembra si vyberieme, akú tvár priradíme demokracii. Krvavá tvár vraha z Ruska to nie je!"

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.