NAĎ A MATOVIČ VYPLAKÁVAJÚ, ŽE NEBUDÚ V NEDEĽNÝCH DISKUSIÁCH

Strana, ktorá vyhrala voľby a dala premiéra, ministra zdravotníctva, financií, vnútra či obrany, taká zjavne podľa našich médií nie je dostatočne kvalifikovaná na to, aby prezentovala svoje názory v období pandémie, Matovič k tomu dodáva, že médiá pravdu nehľadajú, ale vytvárajú.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 16.01.2021

Minister obrany Jaroslav Naď sa na sociálnej sieti Facebook sťažuje, že médiá sa správajú neobjektívne a vyvážene, pretože v parlamentných voľbách získalo Matovičove hnutie OĽaNO25,02 percenta, v parlamente majú 53 poslancov zo 150 a ich zástupcu nepozval nikto do televíznych politických diskusií. Ako uvádza minister obrany Jaroslav Naď mimoparlamentná strana Hlas a Smer-SD sú zastúpené všade. „Veľmi by ma zaujímalo, na základe akého kľúča či vzorca to bolo dohadované. Úlohou novinárov by malo byt hľadať pravdu a poskytnúť pluralitu názorov.

Strana, ktorá vyhrala voľby a dala premiéra, ministra zdravotníctva, financií, vnútra či obrany, taká zjavne podľa našich médií nie je dostatočne kvalifikovaná na to, aby prezentovala svoje názory v období pandémie. Ale taká, ktorá neprešla ani voľbami, ktorej člen predsedníctva je obvinený zo záväzného trestného činu a ktorej predseda tu 20 rokov bačoval so Smerom, tak tá sa kvalifikuje všade. Mimochodom, len podotýkam, že kedykoľvek som mal ísť do relácie Na telo, podmienka bola, že do inej diskusie cez víkend nepôjdem. Teraz vidím, že to neplatí na každého... Otázkou je, komu táto cenzúra názorov hnutia OĽANO vyhovuje, všakže“, napísal minister obrany Jaroslav Naď. Premiér Matovič na Facebooku k tomu napísal, že médiá pravdu nehľadajú, ale vytvárajú. 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.