NAĎA SPÁJA S NVOTOVOU INTÍMNY ZÁŽITOK

Nová posila demokratov Dorota Nvotová sa najnovšie objavila aj na videu, ktoré zverejnil bývalý minister obrany Jaroslav Naď na sociálnej sieti. Počas ich rozhovoru tam však exminister prezradil aj to, čo asi nechcel.

Foto FACEBOOK JAROSLAVA NAĎA
Dátum 08.06.2023

Kandidátku Demokratov expremiéra Eduarda Hegera prekvapivo posilnila Dorota Nvotová. Ako píše portál Topky, Heger si na nej cení odvahu a vytrvalosť v boji za ochranu demokracie a spravodlivosti na Slovensku. Do politiky podľa neho vstupuje, pretože sa už nemohla pozerať na sebeckých politikov, ktorí prekrúcajú hodnoty, na ktorých stojí naša spoločnosť a demokracia a šíria v spoločnosti strach.

Nvotová je vraj pripravená na krutý boj s extrémizmom aj s expresívnejším slovníkom. „Sme vo vojne, kde sa síce nekrváca, no je nebezpečná, je to dezinformačná vojna,“ povedala Nvotová. Na Hegerovi si váži jeho lojalitu, keďže „túto vlastnosť budeme v slovenskej politike potrebovať ako soľ“.

Nvotová sa okrem toho objavila aj vo videu, ktoré exminister obrany Jaroslav Naď zverejnil na sociálnej sieti. Obaja sa tam počas rozhovoru dozvedeli, že ich spája rovnaký zákrok - operácia na rozbitie obličkových kameňov.

Ani samotná Nvotová netušila, že práve tento zážitok majú s Naďom spoločný. „Hej? Aj tebe?“ spýtala sa prekvapená Nvotová Naďa. Kým on ju absolvoval doma, Nvotová na jednej zo svojich ciest. Naď nato prezradil aj to, čo nechcel. „A dúfam, že Dorotke nerobili tú operáciu cez penis ako mne...“ a obaja sa rozosmiali. Exminister sa o Nvotovej potom vyjadril, že je to „živel, tornádo, energia a pravda zároveň“.

Celé video si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/JaroNadPublic/videos/641377877505448

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.