NAKA VYPOČÚVA 13 BRATISLAVSKÝCH SUDCOV

Ide o osoby z prostredia bratislavského Okresného súdu Bratislava V, ktorý odklepol nárok na vyplatenie Marianovi K. plynúci z vymyslenej takzvanej televíznej zmenky v hodnote viac ako 8 miliónov eur.

Foto tasr/jakub KOTIAN
Dátum 16.08.2020

BRATISLAVA 16. augusta (SITA/extraplus.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) pokračuje vo výsluchoch v prípade obvinených trinástich bratislavských sudcov. Ako informuje internetový portál TV Joj Noviny.sk, vyšetrovateľ rozbehne ďalšie kolo výsluchov v pondelok 17. augusta, v utorok 18. augusta a vo štvrtok 20. augusta.

Vypočúvať by mal osoby z prostredia bratislavského Okresného súdu Bratislava V, ktorý odklepol nárok na vyplatenie Marianovi K. plynúci z vymyslenej takzvanej televíznej zmenky v hodnote viac ako 8 miliónov eur.

V pondelok budú na NAKA v Bratislave vypovedať vyšší súdni úradníci. Následne v utorok vyšetrovateľ plánuje vypočúvať už bývalého sudcu Michala S., ktorý rozhodoval v spore o zmenky Mariana K. Výsluchy budú pokračovať aj vo štvrtok. Marian K. ho v SMS z mobilnej aplikácie Threema nazýval Slimák. Ďalší výsluch bude opäť v Bratislave vo štvrtok. Polícia predvoláva osobu z prostredia obvinenej sudkyne Miriam R. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.