NAKA ZADRŽALA KRAJMERA, SLOBODNÍKA A GAŠPARA

Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar v stredu na Úrade špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal trestné oznámenie na bývalého vysokopostaveného policajného funkcionára Bernarda Slobodníka. Akciu NAKA naplánovala na včasné ráno, ktorá vykonáva domovú prehliadku v dome Gašpara v Janíkovciach v mestskej časti Nitry potvrdil to jeho obhajca Marek Para.

Foto SITA
Dátum 05.11.2020

NAKA zadržala bývalého policajného prezidentka Tibora Gašpara, ale aj bývalého šéfa protikorupčnej jednotky Roberta Krajmera. Ďalším zadržaným má byť aj Bernard Slobodník, ktorý sa pred pár dňami rozhodol spolupracovať s vyšetrovacími orgánmi a vypovedal na Úrade špeciálnej prokuratúry v Pezinku. Akciu NAKA naplánovala na včasné ráno, ktorá vykonáva domovú prehliadku v dome Gašpara v Janíkovciach v mestskej časti Nitry potvrdil to jeho obhajca Marek Para.

Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar v stredu na Úrade špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal trestné oznámenie na bývalého vysokopostaveného policajného funkcionára Bernarda Slobodníka. TASR to potvrdil bývalý policajný prezident. "Podával som trestné oznámenie na Bernarda Slobodníka a ďalšie osoby v súvislosti s pripravovanou kriminalizáciou mojej osoby. To je všetko, čo môžem povedať. Nezverejňujem bližšie informácie najmä z dôvodu, že nie som zástancom verejného vyšetrovania," uviedol pre TASR Gašpar.Slobodník vypovedal na ÚŠP vo štvrtok (29. 10.). Podľa medializovaných informácií jeho výpoveď mala smerovať k svedectvám obvineného a väzobne stíhaného bývalého šéfa daňových kriminalistov Ľudovíta M.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.