NAKA ZADRŽALA VIACERO PRÍSLUŠNÍKOV FINANČNEJ SPRÁVY

NAKA zadržala v pondelok štyroch ozbrojených príslušníkov Finančnej správy FS SR a ďalšie tri osoby, bližšie informácie neposkytla. 

Foto POLíCIA SR
Dátum 12.12.2022

Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala v pondelok štyroch ozbrojených príslušníkov Finančnej správy (FS) SR a ďalšie tri osoby. TASR to potvrdila hovorkyňa FS Martina Rybanská. Upozornila na to televízia JOJ.

"Môžeme potvrdiť, že v súčinnosti sekcie inšpekcie a vnútornej kontroly FS a NAKA došlo dnes k zadržaniu štyroch ozbrojených príslušníkov FS a jedného zamestnanca vo verejnom záujme a dvoch ďalších civilných osôb," priblížila hovorkyňa. Ako ďalej uviedla, vzhľadom na prebiehajúce trestné konanie nemôžu momentálne poskytovať bližšie informácie.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.