(NE)KANDIDÁT KISKA

Prezident SR potrebuje politické krytie a imunitu pred vyšetrovaním jeho káuz, ktoré mainstreamové médiá starostlivo zametajú pod koberec.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 30.05.2018

Pätnásty máj 2018 vraj bol „dňom D“ v živote prezidenta SR. Andrej Kiska použil šampón na hlavu a predstúpil pred národ s bombastickou správou. „Nebudem sa opätovne uchádzať o funkciu hlavy štátu.“ Na pár minút sa Slováci potešili, že sa nebudú musieť ďalej hanbiť za najvyššieho predstaviteľa štátu, podozrivého rôznych deliktov. Oznámenie jeho rozhodnutia bolo presne načasované, pretože v „deň D“ zasadol aj Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií, ktorý rokoval o finančných nezrovnalostiach prezidentskej kampane Andreja Kisku. Hlava štátu namiesto toho, aby očistila svoje meno a vyvrátila všetky podozrenia z nekalej činnosti, zvolala tlačovú besedu, kde moralizovala súčasnú vládu a kritizovala stav Slovenskej republiky. Z úst Andreja Kisku sme sa dozvedeli, že Slovensko potrebuje sebavedomú hlavu štátu, ktorá sa nebude báť postaviť za hodnoty modernej slobodnej krajiny. Súhlasím, potrebujeme morálnu autoritu, ktorá bude slúžiť slovenskému národu, nie americkej ambasáde. Konečne má Slovenská republika nádej, že nový prezident bude úradovať celý týždeň, nebude slúžiť západnému liberalizmu, prestane hlásať protislovenské reči, nebude používať vládny špeciál ako taxík do Popradu, za štátne peniaze nebude tiecť pasažierom na palube lietadla Tequila dole hrdlom a aj náklady na upratovanie Airbusu sa znížia. Prezidentský palác prestane byť domovom ulice, mediálnych žoldnierov a tretieho sektora, skončí sa šikanovanie polície i predstaviteľov štátu, vyvolávanie anarchie, ale aj polarizovanie slovenskej verejnosti. Ďalšia informácia však nadšenie Slovákov ihneď schladila – znegovala totiž správu o jeho nekandidatúre. Rodák z Popradu sa nechystá odísť do politického dôchodku. Chudáčisko prezident, taký je znechutený z politiky i diania na Slovensku, až sa z toho spotil. Nadýchol sa a riekol: „Na začiatok novej, lepšej éry nepotrebuje Slovensko zmenu vlády, Slovenská republika potrebuje zásadnú zmenu štýlu vládnutia. Cítim osobnú zodpovednosť prispieť k takejto zmene. Budem preto premýšľať, ako najlepšie využiť autoritu a dôveru veľkej časti verejnosti, aby som po skončení prezidentského mandátu prispel k začiatku novej politickej éry na Slovensku.“ A je to tu: Andrej Kiska to nevzdáva, veď akoby aj mohol. Potrebuje politické krytie a imunitu pred vyšetrovaním jeho káuz, ktoré mainstreamové médiá starostlivo zametajú pod koberec. Koniec v prezidentskom kresle znamená aj koniec jeho nedotknuteľnosti. Jeho starosti však treba nechať na jeho hlavu. Nebol to žiadny „deň D“, bola to len ďalšia marketingová tlačovka dozorovaná americkými donormi. Nepredpokladám, že Andrej Kiska založí nový politický subjekt. Prezieraví, ktorí majú dostatok času, peňazí a pod palcom majú aj propagandistický denník s protislovenskými náladami, patričnou dávkou liberalizmu a láskou k americkému ľudu, mu isto ponúknu, aby vstúpil medzi nich – do Progresívneho Slovenska.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.